• Informacje na temat:

  jan tomaszewski córka

Artykuły na temat: jan tomaszewski córka
 • Małgorzata Tomaszewska: Znane nazwisko pomaga w karierze

  ...​Dla ludzi ze świata sportu zawsze pozostanie "córką Tomka". Dla setek tysięcy kibiców - córką "człowieka, który zatrzymał Anglię", czyli słynnego bramkarza Jana Tomaszewskiego. Ona jednak szuka własnej drogi, nie ma zamiaru odcinać kuponów od popularności ojca.

 • Kaczmarek: "Kantata o Wolności"

  27 minutową "Kanatę o Wolności" dla uczczenia 25. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania "Solidarności" skomponował laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek . W sobotę, 20 sierpnia, dziennikarz PAP wysłuchał fragmentu utworu.

 • Córka słynnego bramkarza studiowała psychologię i socjologię, ale najwyraźniej uznała, że praca w telewizji jest o wiele ciekawsza. Jakiś czas temu Małgosia zahaczyła się w niszowym kanale sportowym, gdzie zajmowała się piłką nożną! Jej kariera dziennikarki sportowej nie trwała jednak długo. Jakiś czas temu córka Jana została za to pogodynką w Polsacie. Czy w tej pracy poradzi sobie nieco...

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

 • Małgorzata Tomaszewska-Słomina jest w ciąży!

  Jak można wyczytać na blogu Jastrzębskiej, Małgorzata Tomaszewska-Słomina, córka byłego piłkarza Jana Tomaszewskiego, uczestniczka "Tańca z gwiazdami" oraz ekspogodynka w Polsacie, spodziewa się dziecka! Dziennikarka jest w trzecim miesiącu ciąży, ale nie rezygnuje z codziennych aktywności i nadal pracuje. Ona i mąż na pewno są szczęśliwi, że za kilka miesięcy po raz pierwszy zostaną rodzicami...

 • Kaczmarek: Próba "Kantaty o Wolności"

  We wtorek, 30 sierpnia, na Placu Solidarności pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców w Gdańsku, do późnych godzin wieczornych trwały przygotowania do obchodów 25. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ "Solidarność". O godz. 21.00 wykonawcy spotkali się z Janem A. P. Kaczmarkiem , kompozytorem "Kantaty o Wolności", na ostatniej próbie z podkładem muzycznym.

 • Informacja o ciąży byłej pogodynki Polsatu, a prywatnie córki Jana Tomaszewskiego, wyszła na jaw pod koniec lutego. Z doniesień medialnych dowiedzieliśmy się, że gwiazda jest w 3. miesiącu ciąży i nie zamierza rezygnować z aktywności zawodowej. Ostatnio pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie pochwaliła się już całkiem sporym brzuszkiem. Obok niej na kanapie zasiadła także Magdalena...

 • Weekend w kinie: Made in USA

  Bieżący tydzień upłynie w kinach pod znakiem amerykańskiego kina. Oprócz nowych obrazów Antona Corbijna ("Control") i Todda Philipsa ("Kac Vegas") na ekrany wejdą również odkrycia festiwalu w Sundance: "Hej, skarbie" Lee Danielsa i "Cyrus" braci Duplessów.

 • Małgorzata Tomaszewska-Słomina żegna się z Polsatem. Co teraz będzie robić?

  Ponad dwa lata temu córka Jana Tomaszewskiego zatrudniła się w Polsacie, gdzie do niedawna prowadziła prognozę pogody. Szerszej publiczności dała się jednak poznać przede wszystkim przez udział w "Tańcu z gwiazdami". Tańczyła z Robertem Kochankiem i zajęła dziewiąte miejsce.  Widzowie polubili ją i wielu z nich nie kryło żalu, gdy pogodynka w niedzielę 27 listopada na antenie Polsat News...

 • "Medea": Kędzierzawska debiutuje w teatrze

  Spektakl "Medea" - opowieść o wielkiej miłości, zdradzie, bólu i zemście - będzie można oglądać od 22 maja w Teatrze Polonia w Warszawie. To reżyserski debiut w teatrze Doroty Kędzierzawskiej; w głównych rolach, podobnie jak w wielu jej filmach, wystąpią dzieci.

Zdjęcia na temat: jan tomaszewski córka