• Informacje na temat:

  jan tomaszewski o meczu

Artykuły na temat: jan tomaszewski o meczu
 • Małgorzata Tomaszewska: Znane nazwisko pomaga w karierze

  ...​Dla ludzi ze świata sportu zawsze pozostanie "córką Tomka". Dla setek tysięcy kibiców - córką "człowieka, który zatrzymał Anglię", czyli słynnego bramkarza Jana Tomaszewskiego. Ona jednak szuka własnej drogi, nie ma zamiaru odcinać kuponów od popularności ojca.

 • Największym problemem bramkarza jest nadwaga. "To grubas. Wygląda, jakby był w pierwszych miesiącach ciąży" - uważa Jan Tomaszewski.

 • Adam Nawałka i Grażyna Torbicka: mogli być najpiękniejszą parą w Polsce!

  ...były odbiciem jego duszy perfekcjonisty. Na piłkarskich popijawach zamawiał lampkę szampana - wspomina kolega Jan Tomaszewski. Z córką Loski mieli wiele wspólnych tematów: moda, piłka nożna i Włochy...

 • Boruc wyrzucony z reprezentacji

  ...wypowiedź Beenhakkera gazeta. Zawodnicy wszystkiemu zaprzeczyli. "Piłkarze nie są zakonnikami. Kobiety, wino i śpiew to temat dla piłkarzy, ale trzeba wiedzieć kiedy, z kim i ile" - mówił Jan Tomaszewski(...)Piłkarze reprezentacji Polski złamali zakaz trenera Leo Beenhakkera, dotyczący opuszczania hotelu po przegranym meczu z Ukrainą i wymknęli się "na miasto". Wrócili późno w nocy. O fakcie opuszczenia...

 • Jan Tomaszewski: Głupota komentatorów

  Za którą drużynę będzie trzymał kciuki legendarny bramkarz Jan Tomaszewski, uczestnik piłkarskich MŚ RFN 1974 (trzecie miejsce Polski) oraz srebrny medalista olimpijski z Montrealu (1976), podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii?

 • Dramaty i radości polskich piłkarzy

  Filmowa opowieść o emocjach piłkarskich związanych z turniejem Euro 2012 - "Człowieku, będziesz legendą" w reżyserii Marcina Koszałki trafi do kin 15 marca. Obraz z perspektywy piłkarzy opowiada o pracy, która nie dała spodziewanych efektów i porażce.

 • Koszałka: Dramat, radość i nadzieja

  W tym filmie będzie i dramat, i radość, i nadzieja - mówi o kręconym w trakcie Euro 2012 dokumencie "Będziesz legendą, człowieku" reżyser Marcin Koszałka. Choć Polacy odpadli z rozgrywek, reżyser wciąż śledzi losy głównego bohatera - Damiena Perquisa.

 • Kulisy Euro 2012: Nic się nie stało?

  Dystrybutor nowego dokumentu Marcina Koszałki zaprezentował plakaty i pierwsze spoty filmu "Będziesz Legendą Człowieku", który trafi po polskich kin 15 marca.