• Informacje na temat:

  jan tomaszewski rodzina

Artykuły na temat: jan tomaszewski rodzina
 • Adam Nawałka i Grażyna Torbicka: mogli być najpiękniejszą parą w Polsce!

  ...były odbiciem jego duszy perfekcjonisty. Na piłkarskich popijawach zamawiał lampkę szampana - wspomina kolega Jan Tomaszewski. Z córką Loski mieli wiele wspólnych tematów: moda, piłka nożna i Włochy(...). Panowie nie raz spotkali się podczas rozgrywek polskiej reprezentacji. Cała rodzina Losków to wierni kibice. Grażyna będzie trzymać kciuki za sukces drużyny Nawałki podczas nadchodzących Mistrzostw...

 • Kaczmarek: "Kantata o Wolności"

  27 minutową "Kanatę o Wolności" dla uczczenia 25. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania "Solidarności" skomponował laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek . W sobotę, 20 sierpnia, dziennikarz PAP wysłuchał fragmentu utworu.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ...pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz rodzina Radoszów, mierzą się z problemami typowymi dla polskiej wsi, chwilami jednak przerysowanymi, przedstawionymi z odrobiną humoru. Tak to się(...) Pałkowska), Maciej Tomaszewski (Marek Żukowski), Aleksandra Zienkiewicz (Kinga Żukowska), Łukasz Płoszajski (Artur Kulczycki). Przez te lata krąg pierwszoplanowych bohaterów znacznie się rozszerzył...

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

 • Agenci wywiadu na chrzcinach

  ...ważny dzień w życiu Marysi - chrzciny córki. Na uroczystości zjawi się rodzina i przyjaciele Majki, m.in. Jan (Wojciech Dąbrowski), Aneta (Maria Pakulnis) i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz). W ostatniej(...)Jaki słodki szkrab! - tak zapewne pomyśli Paweł (Mikołaj Krawczyk), gdy podczas wizyty w mieszkaniu Marka (Maciej Tomaszewski) po raz pierwszy weźmie na ręce Julkę. W tej chwili Żukowski dozna...

 • Łódź łoży na kinematografię

  Trzy filmy, które kręcone będą w Łodzi lub tematycznie związane są z tym miastem, otrzymają w sumie 600 tys. zł dofinansowania z miejskiej kasy. Władze miasta liczą, że inicjatywa dofinansowania branży filmowej pozytywnie wpłynie na promocję miasta.

 • Kinga w końcu poślubi Kostka

  ...nieprzewidzianych okoliczności. Pino (Stefano Terrazzino) bowiem spóźni się na uroczystość, więc świadkiem w jego zastępstwie zostanie Jan (Jan Janga-Tomaszewski)! Świadkową będzie oczywiście...

 • Dramaty i radości polskich piłkarzy

  Filmowa opowieść o emocjach piłkarskich związanych z turniejem Euro 2012 - "Człowieku, będziesz legendą" w reżyserii Marcina Koszałki trafi do kin 15 marca. Obraz z perspektywy piłkarzy opowiada o pracy, która nie dała spodziewanych efektów i porażce.

 • Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" oraz serial "Linia życia" to nowości we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Widzowie stacji będą mogli też śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52".