• Informacje na temat:

  jan tomaszewski ub

Artykuły na temat: jan tomaszewski ub
 • "Barwy szczęścia": Jan Tomaszewski i Radosław Majdan w serialu!

  Nie lada niespodziankę przygotowali twórcy „Barw szczęścia” dla fanów sportu ze szczególnym uwzględnieniem kibiców piłkarskich: do udziału w serialu zaprosili Jana Tomaszewskiego i Radosława Majdana!

 • 28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

 • Małgorzata Tomaszewska-Słomina jest w ciąży!

  Jak można wyczytać na blogu Jastrzębskiej, Małgorzata Tomaszewska-Słomina, córka byłego piłkarza Jana Tomaszewskiego, uczestniczka "Tańca z gwiazdami" oraz ekspogodynka w Polsacie, spodziewa się dziecka! Dziennikarka jest w trzecim miesiącu ciąży, ale nie rezygnuje z codziennych aktywności i nadal pracuje. Ona i mąż na pewno są szczęśliwi, że za kilka miesięcy po raz pierwszy zostaną rodzicami...

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Małgorzata Tomaszewska-Słomina (26 l.) zamierza zostać celebrytką?

 • Jan Tomaszewski: Głupota komentatorów

  Za którą drużynę będzie trzymał kciuki legendarny bramkarz Jan Tomaszewski, uczestnik piłkarskich MŚ RFN 1974 (trzecie miejsce Polski) oraz srebrny medalista olimpijski z Montrealu (1976), podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii?

 • Informacja o ciąży byłej pogodynki Polsatu, a prywatnie córki Jana Tomaszewskiego, wyszła na jaw pod koniec lutego. Z doniesień medialnych dowiedzieliśmy się, że gwiazda jest w 3. miesiącu ciąży i nie zamierza rezygnować z aktywności zawodowej. Ostatnio pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie pochwaliła się już całkiem sporym brzuszkiem. Obok niej na kanapie zasiadła także Magdalena...

 • Love Kings: Będziesz legendą

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "The Best" towarzyszący filmowi "Będziesz legendą człowieku" Marcina Koszałki, dokumentowi o kulisach Euro 2012.

 • Małgorzata Tomaszewska-Słomina żegna się z Polsatem. Co teraz będzie robić?

  Ponad dwa lata temu córka Jana Tomaszewskiego zatrudniła się w Polsacie, gdzie do niedawna prowadziła prognozę pogody. Szerszej publiczności dała się jednak poznać przede wszystkim przez udział w "Tańcu z gwiazdami". Tańczyła z Robertem Kochankiem i zajęła dziewiąte miejsce.  Widzowie polubili ją i wielu z nich nie kryło żalu, gdy pogodynka w niedzielę 27 listopada na antenie Polsat News...

 • "Mam talent": Wyrzucenie Eweliny Lisowskiej było błędem

  Pierwszy odcinek na żywo czwartej edycji "Mam talent" przypomniał, że juror też człowiek i błędy popełnia. Czasem nawet "wielbłądy", jak by powiedział Jan Tomaszewski.

Zdjęcia na temat: jan tomaszewski ub
Dyskusje na temat: jan tomaszewski ub