• Informacje na temat:

  jan wieczorkowski nigdy nie mów nigdy

Artykuły na temat: jan wieczorkowski nigdy nie mów nigdy
 • "M jak miłość": Jan Wieczorkowski edukację seksualną zawdzięcza... dziadkowi!

  Jan Wieczorkowski, czyli Jacek z "M jak miłość", z ogromnym sentymentem wspomina swojego dziadka. Aktor twierdzi, że to właśnie dziadek nauczył go wszystkiego, co mężczyzna powinien wiedzieć o miłości i... seksie!

 • Telekamery: Bobek, Żak czy Dorociński?

  Idol nastolatek Filip Bobek, zdobywca aktorskiej nagrody z Gdyni Marcin Dorociński, a może "nigdy nie mówiący nigdy" Jan Wieczorkowski? O tym który z aktorów otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia" przekonamy się już 25 stycznia 2010 roku.

 • "Czas honoru": Jan Englert świętuje 60-lecie pracy artystycznej!

  Mija właśnie 60 lat od chwili, gdy Jan Englert, czyli rotmistrz Czesław Konarski z „Czasu honoru”, po raz pierwszy stanął przed kamerą. Był trzynastolatkiem, kiedy wcielił się w Zefira w filmie „Kanał” Andrzeja Wajdy... Już wtedy wiedział, że aktorstwo jest jego przeznaczeniem.

 • Wie czego pragną kobiety?

  Jan Wieczorkowski ma wielkie ambicje i bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy. Zaczynał od roli w telenoweli "Klan", ale dziś niechętnie to wspomina. Z dumą mówi za to o "Fali zbrodni", która była spełnieniem jego chłopięcych marzeń, "Czasie honoru" - bo to serial historyczny i "Twarzą w twarz", gdzie sam wykonał kilka ryzykownych akcji. O jakiej roli marzy? "Takiej, która byłaby dla mnie

 • Wieczorkowski "musi golnąć" przed pracą?

  Jeden z tygodników twierdzi, że Janek Wieczorkowski w przerwie śniadaniowej na planie serialu "Czas honoru"... strzelił sobie "lufę" w barze!

 • 10 godzin "Teraz albo nigdy"

  Pierwszy sezon serial u "Teraz albo nigdy" właśnie ukazał się na DVD. To 10 godzin oglądania.

 • Przemiana Wieczorkowskiego

  Nie wstydzi się i nie wypiera przeszłości - swojego lekkiego podejścia do życia. Jan Wieczorkowski (39 l.) jest zdania, że każdy wiek ma swoje prawa. Popularny aktor młodzieńcze szaleństwa ma już za(...) - zwierza się. Okazało się jednak, że mimo tych wyrzeczeń da się żyć. A pan Jan nie ma problemu, by zabierać malca na spacer i na placu zabaw spotkać innych ojców ze swoimi pociechami. Czasami takie rozmowy...

 • Jego kobieta idealna

  Jaka jest kobieta idealna Jana Wieczorkowskiego? Którą rolę ceni najbardziej? Aktor zdradził niedawno w "Świecie Seriali " kilka szczegółów.

 • "M jak miłość": Agnieszka Olszewska w poszukiwaniu miłości

  Choć wszystkie dotychczasowe związki Agnieszki kończyły się fiaskiem, ona nigdy nie przestała wierzyć w miłość...

 • Szkoda gadać...

  "Nigdy nie mów nigdy" , reż. Wojtek Pacyna, 100', Polska 2009, Kino Świat, premiera kinowa: 6 listopada 2009

Wideo na temat: jan wieczorkowski nigdy nie mów nigdy
 • "M jak miłość": Za co aktorzy kochają serial?

  - Za co najbardziej lubię „M jak miłość”? Za sam tytuł (śmiech). Lubię bardzo przyjazną, rodzinną atmosferę – wyznaje w „Kulisach…” serialu Jan Wieczorkowski, odtwórca roli Jacka. – Zawsze się(...) – dodaje. Adriana Kalska, grająca w „M jak miłość” Izę, zdradziła, że nawet nie śniła jej się rola w tak popularnej telenoweli. - Nigdy nie myślałam, że zagram w tym serialu. Nawet nie myślałam, że