• Informacje na temat:

  jan wróbel

Artykuły na temat: jan wróbel
 • Wraca po kilkuletniej nieobecności

  Maria Pakulnis wraca na plan "Pierwszej miłości". Na jesieni ponownie zobaczymy w serialu postać Anety Wróbel-Pałkowskiej.

 • Wraca do "Pierwszej miłości"

  Maria Pakulnis wraca na plan "Pierwszej miłości" . Na jesieni ponownie zobaczymy w serialu postać Anety Wróbel-Pałkowskiej.

 • Marysia zaprzyjaźni się z Anetą!

  Po trzech latach nieobecności na plan "Pierwszej miłości" wróciła Maria Pakulnis. Jej bohaterka Aneta Wróbel-Pałkowska pojawi się w wątku lekarki Marysi Radosz (Aneta Zając). Spotkanie macochy z pasierbicą zaowocuje trwałą przyjaźnią.

 • W Krakowie rozdano nagrody!

  W niedzielę, 6 czerwca, wieczorem zakończył się 50. Krakowski Festiwal Filmowy. Triumfowały szwajcarska produkcja "Życie jest gdzie indziej", rosyjski obraz "Sanya i wróbel", polski dokument "Poza zasięgiem" oraz dzieło kobiecego duetu reżyserskiego "Warszawa do wzięcia". Gospodarzem jubileuszowej gali był Wojciech Mann, a wieczór uświetnił recital Tomasza Stańko.

 • Anna Karenina

  Wezwane do nieprzytomnej Uljany pogotowie zawozi ją na SOR. Przyjaciółki wciąż nie wiedzą, że za jej omdleniem stoi Denis, który postanowił odwiedzić matkę...

 • Co zaśpiewa Nosowska?

  Znamy już szczegóły albumu "Osiecka", na którym przeboje legendarnej autorki tekstów śpiewa Kasia Nosowska.

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...himalaistka, która okaże się znajomą Artura (Wojciech Błach). Drugą - sympatyczny zakonnik Konstanty (Janusz Chabior). Duchowny przyjedzie w góry, by skupować naturalne produkty góralskie. PREMIERA(...) spraw PR. Dlatego jej stosunki z teściową są dalekie od doskonałości... PREMIERA: 02.09 "Czas honoru" Jest kwiecień 1944 roku, w Polsce trwa okupacyjny terror. Bronek, Władek, Michał i Janek...

 • Śniadaniowe gwiazdy w teledysku

  W połowie czerwca 2009 roku śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN" będzie miał wakacyjną przerwę w emisji. Jednak o programie przypominał będzie specjalny teledysk. W wideoklipie występują gwiazdy programu w nietypowych rolach. Zobacz teledysk!

 • Wojewoda mazowiecki Antoni Pietkiewicz otwarcie skrytykował burmistrza gminy Centrum, za wyrażenie zgody na warszawski koncert grupy Marilyn Manson. Przy okazji wezwał młodzież, by na występ nie szła, a rodziców, aby zabronili swoim dzieciom oglądania kontrowersyjnego muzyka. Natomiast jeden z polskich dziennikarzy nazwał Mansona "Goebbelsem dresiarzy i 'kiboli'".

 • Stracona szansa Micka Jaggera

  Wyobrażacie sobie "Mechaniczną pomarańczę" z główną rolą Micka Jaggera i muzyką The Beatles? Opublikowany właśnie list producenta filmowego Si Litvinoffa do reżysera Johna Schlesingera ujawnia nieznane ciekawostki, dotyczące ekranizacji powieści Anthony'ego Burgessa.

Dyskusje na temat: jan wróbel