• Informacje na temat:

  janachowska i majdanowi

Artykuły na temat: janachowska i majdanowi
 • Izabela Janachowska o małżeństwie z milionerem: "Bardzo wierzy we mnie"

  Izabela Janachowska (31 l.) i starszy od niej o ponad 20 lat Krzysztof Jabłoński (57 l.) od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Jak wygląda ich związek? Czy mąż pomaga gwieździe TVN Style w karierze? Prowadząca "I nie opuszczę cię aż do ślubu" ucięła spekulacje i zdradziła, jak to naprawdę wygląda.

 • Janachowska rozebrała się za 60 tys. zł

  Iza Janachowska , 25-letnia tancerka znana z programu "Taniec z gwiazdami", wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, inkasując tym samym niezłą sumkę - 60 tys. zł.

 • Majdan jedzie z Izą na wakacje?

  Potwierdzają się plotki , że Iza Janachowska i Radek Majdan są parą. Po przegranej w "Tańcu z gwiazdami" piłkarz i tancerka wybierają się razem na wakacje do ciepłych krajów.

 • Majdan w "Tańcu z gwiazdami"!

  ...udział w show jest już pewny. Partnerką Radzia będzie 23-letnia Izabela Janachowska. Tancerka, podobnie jak piłkarz, pochodzi ze Szczecina. Jest samotną, atrakcyjną blondynką, trochę "w typie" Dody. Producenci bez wątpienia nieprzypadkowo przydzielili ją Majdanowi. Plotek o romansie na pewno nie zabraknie. Nie wiadomo, jak Radek pogodzi treningi taneczne z piłkarskimi. Wciąż jest przecież...

 • "Taniec z gwiazdami" - oficjalna lista uczestników

  ...". Zobacz rozmowę z Otylią Jędrzejczak: Sportowa kondycja na parkiecie przydaje się także Radkowi Majdanowi. "Jako piłkarz oswojony jestem z reżimem treningowym, ale z drugiej strony grając w piłkę(...) Olszewski Michał Kwiatkowski i Janja Lesar Radosław Majdan i Izabela Janachowska Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa Marek Kościkiewicz i Agnieszka Pomorska Anna Mucha...

 • Janachowska idzie do ślubu

  Tancerka Izabelach Janachowska przygotowuje się do ślubu. Jej wybrankiem jest starszy o 28 lat biznesmen Krzysztof Jabłoński.