• Informacje na temat:

  janachowska izabela nogi

Artykuły na temat: janachowska izabela nogi
 • Izabela Janachowska (30 l.) doznała jakiś czas temu fatalnej kontuzji. Jak sama przyznała, czasem wykorzystuje to do tej pory!

 • Saleta już nie zatańczy!

  W czwartym odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami" odpadł Przemysław Saleta, któremu towarzyszyła Izabela Janachowska. Parę najniżej ocenili zarówno jurorzy, jak i telewidzowie. Czy zasłużenie?

 • Izabela Janachowska ma już dość bycia mamą!? Przeżywa trudny czas

  Izabela Janachowska (32 l.) niedawno po raz pierwszy została mamą. Tancerka przyznała, że odkąd dowiedziała się o ciąży, nie mogła doczekać się narodzin swojego dziecka. Niestety wszystko wskazuje na to, że gwiazda przeżywa pierwszy macierzyński kryzys.

 • "Taniec z Gwiazdami": Miłosne hity

  W dzisiejszym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" uczestnicy zatańczą do najpiękniejszych piosenek o miłości. Jako gość specjalny wystąpi Alicja Węgorzewska!

 • Izabela Janachowska o małżeństwie z milionerem: "Bardzo wierzy we mnie"

  Izabela Janachowska (31 l.) i starszy od niej o ponad 20 lat Krzysztof Jabłoński (57 l.) od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Jak wygląda ich związek? Czy mąż pomaga gwieździe TVN Style w karierze? Prowadząca "I nie opuszczę cię aż do ślubu" ucięła spekulacje i zdradziła, jak to naprawdę wygląda.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kogo już nie zobaczymy?

  To jednak niespodzianka! W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z show Polsatu musieli pożegnać się Natalia Siwiec i Jan Kliment. Zdaniem jurorów, para radziła sobie coraz lepiej. W tej edycji "TzG" po raz pierwszy padły cztery dziesiątki - otrzymali je Aneta Zając i Stefano Terrazzino!

 • Dramat Izy Janachowskiej!

  Izabela Janachowska (28 l.) wyznała w jednym z wywiadów, że cierpi na bardzo rzadkie schorzenie...

 • "Taniec z Gwiazdami": Mnóstwo pracy i energii

  Treningi okupione bólem. Wielogodzinne ćwiczenie kroków, obrotów i skomplikowanych tanecznych figur. Wątpliwości i zmęczenie. Naderwane mięśnie oraz litry potu zostawione na parkiecie. Tak wygląda codzienność uczestników "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami".

 • W szortach na salonach?!

  Szorty są trendy! Wie o tym dobrze Izabela Janachowska , tancerka znana z "TzG". Oparła na nich stylizację, w której pokazała się na imprezie, organizowanej przez pismo "Maxim". Udana zabawa modą czy niekoniecznie?

 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  Na faworytów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyrastają Joanna Moro i Rafał Maserak. Para po raz drugi zebrała najwyższe noty od jurorów oraz od telewidzów. W trzecim odcinku z tanecznym show musieli pożegnać się niespodziewanie Antoni Królikowski i Kamila Kajak.

Wideo na temat: janachowska izabela nogi
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...