• Informacje na temat:

  janda i jej teatr

Artykuły na temat: janda i jej teatr
 • Krystyna Janda drży o ukochaną mamę!

  Krystyna Janda (66 l.) chce za wszelką cenę chronić mamę przed złymi wieściami...

 • Krystyna Janda: Walka z tabloidami to jak walka z wiatrakami

  Krystyna Janda nie kryje oburzenia mechanizmem funkcjonowania tabloidów, które za wszelką cenę szukają taniej sensacji. Aktorka sama padła ofiarą takiej manipulacji. Żartobliwy wpis na blogu aktorki dziennikarze brukowców przekształcili w testament umierającej osoby i opatrzyli tytułem: "Janda gotowa na śmierć".

 • Krystyna Janda pogrążona w smutku!

  Krystyna Janda (64 l.) zawsze mogła na nią liczyć. Była przy niej w najtrudniejszych momentach życia. Dziś aktorka opłakuje jej stratę.

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  - Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • Krystyna Janda zdradziła koszty utrzymania teatrów!

  Krystyna Janda (61 l.) nie ukrywa, że prowadzenie dwóch teatrów jest bardzo kosztowne. Zdradziła, o jakie kwoty chodzi!

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Krystyna Janda nie może o tym zapomnieć. Pogardliwe zachowanie na ulicy

  Krystyna Janda (65 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała o zaskakującej sytuacji, która miała miejsce na ulicy.

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

 • Krystyna Janda na to pytanie nie chciała odpowiedzieć! "To moja bardzo, bardzo osobista sprawa"

  Krystyna Janda udzieliła wywiadu "Vivie" z okazji ukazania się na rynku kolejnej części jej dzienników. Na stronach magazynu możemy przeczytać m.in. o fundacji Krystyny Jandy, teatrze i jej rolach(...), gdzie widzi siebie za dziesięć lat, odpowiada, że na scenie, bo teatr to jej misja. "Mimo oziębłych stosunków z obecnymi władzami zaplanowałam brawurowy sezon w naszych teatrach" - śmieje się...

 • "Boska" Krystyny Jandy już po raz dwusetny

  W warszawskim Teatrze Polonia we wtorek, 7 października, po raz dwusetny zostanie wystawiony spektakl "Boska". Sztuka, opowiadająca burzliwą historię śpiewaczki operowej Florence Foster Jenkins, od siedmiu lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

Zdjęcia na temat: janda i jej teatr
Wideo na temat: janda i jej teatr
 • Krystyna Janda przekonuje: Ludzie potrzebują tabloidów!

  Krystyna Janda, choć nie kupuje tabloidów, rozumie fakt, iż wielu ludzi potrzebuje tego typu prasy. "Miejmy pretensje sami do siebie. To nie jest wina tych gazet, tylko tych, którzy czytają(...) takich ludzi, którym jest to potrzebne. To jest też moja publiczność. Moim celem jest edukacja tej publiczności, bo prowadzę teatr na dobrym poziomie. Natomiast nic na to nie poradzimy. Ten kraj to nie

Dyskusje na temat: janda i jej teatr
 • Re: "Bez tajemnic": Krystyna Janda chce umrzeć na scenie!

  Niech się "trzepie "i jeśli jest ktoś kto za to zapłaci, to jest ok.. Dziś wszystko się sprzedaje. Wg. mnie, to jakaś mistyfikacja na żywca, syzyfowa praca i jej teatr. No ale osiągnęła jakiś sukces, gra chodź się nie podoba. Siłaczka?- tylko trochę "żenująca"., ale przez to będzie zapamiętana. I o to chodzi, żeby pamiętać, bo bez tego zostaje "nic." Wiadomo, Jej młodość-komunizm, który podcinał