• Informacje na temat:

  janda nie mieszka w milanówku

Artykuły na temat: janda nie mieszka w milanówku
 • Krystyna Janda drży o ukochaną mamę!

  Krystyna Janda (66 l.) chce za wszelką cenę chronić mamę przed złymi wieściami...

 • Krystyna Janda żyje luksusowo...

  ...- Żyję luksusowym życiem osoby, która zajmuje się tym, co naprawdę lubi - mówi Krystyna Janda, czyli Barbara Lewicka z "Bez Tajemnic". Aktorka, szefowa artystyczna dwóch teatrów w Warszawie - Teatru Polonia i Och-Teatru. Ma w swym dorobku artystycznym około 50 ról filmowych, tyle samo telewizyjnych, równie imponująca jest liczba ról teatralnych.

 • Krystyna Janda o nowym związku: Trzeba mieć na to ochotę, a ja nie mam!

  Krystyna Janda (62 l.) wielokrotnie podkreślała, że po śmierci operatora Edwarda Kłosińskiego nie ma ochoty na nowy związek. Czy coś zmieniło się w tej kwestii?

 • Krystyna Janda: Ludzie umierali w mojej sypialni!

  Krystyna Janda (60 l.) ma nie lada problem. W domu, w którym mieszka, zaczęło straszyć!

 • Krystyna Janda

  ...należą jej role w filmach: „Człowiek z żelaza”, „Przesłuchanie” oraz „Kochankowie mojej mamy”. Na estradzie Janda debiutowała w 1977 na XV Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu piosenką "Guma do(...): córki Marii Seweryn (córkę Andrzeja Seweryna) oraz dwóch synów, Adama i Jędrzeja Kłosińskich. Mieszka w podwarszawskim Milanówku.

 • Krystyna Janda sprzeda swój dom?

  Wydawało się, że nic nie jest w stanie pokonać wybitnej aktorki Krystyny Jandy (59 l.). Po każdym niepowodzeniu podnosiła się. Nawet w dniu śmierci męża Edwarda Kłosińskiego wyszła na scenę Teatru Polonia i zagrała.

 • Luksusowe życie Krystyny Jandy

  "Żyję luksusowym życiem osoby, która zajmuje się tym, co naprawdę lubi" - mówi Krystyna Janda. Aktorka od 2005 roku jest prezesem Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury oraz szefową dwóch teatrów w Warszawie - Teatru Polonia i Och-Teatru.

Wideo na temat: janda nie mieszka w milanówku
 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Nie bój się, Bi

  "Nie bój się, Bi" to intymny portret wietnamskiej rodziny. Oczami sześcioletniego chłopca obserwujemy relacje jego najbliższych, poznajemy ich najskrytsze pragnienia i tajemnice. Chociaż wszyscy mieszkają razem, każdy podąża wyboistą drogą własnego życia. Bi mieszka z rodzicami, ciotką oraz kucharką w starym domu w Hanoi. Jest bardzo przywiązany do ciotki, nauczycielki po trzydziestce. Atrakcyjna, samodzielna kobieta nie zgadza się na kompromisy w związkach, nie wyszła dotąd za mąż, przez co...

 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...