• Informacje na temat:

  janda samolot

Artykuły na temat: janda samolot
 • Podpita Janda awanturowała się w samolocie!

  Krystyna Janda (60 l.) nie będzie wspominać najmilej swojego ostatniego lotu na zasłużone wakacje...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Janda przeprosi Kaczyńską?

  Krystyna w żaden sposób nie będzie się do tej sytuacji odnosić" - mówi "Na Żywo" Marta Bartkowska, asystentka artystki. Na swoim forum Janda jednak napisała: "Polacy! Rozluźnijcie się choć trochę...

 • Doda zdubbinguje Dunaway?

  Kończą się prace nad "Balladyną", najnowsza polską produkcją, w której wystąpiła laureatka Oscara i Złotych Globów - Faye Dunaway. Producenci poszukują teraz aktorki, która użyczy głosu hollywoodzkiej gwieździe. Kto ma szansę? Krystyna Janda, Joanna Szczepkowska, a może... Doda?

 • Internauci linczują Jandę

  Przypomnijmy: Janda, występując w kabaretonie Stanisława Tyma na tegorocznym festiwalu w Opolu (w jednym ze skeczy grała cudzoziemkę, która przyjeżdża do Polski na Euro), stwierdziła m.in., że "od(...) już wielkiej Krystyny Jandy". Karolina S. "Krystyna Janda, moja Krystyna Janda. Aktorka, którą kochałam (czas bezapelacyjnie przeszły), aktorka będąca dla mnie uosobieniem urody, szlachetnego...

 • "Rosyjskie konfitury" Krystyny Jandy

  Premierowe przedstawienie "Rosyjskie konfitury" w reżyserii i z udziałem Krystyny Jandy zostanie zaprezentowane w poniedziałek w Teatrze Telewizji w I programie TVP. W spektaklu Janda gra Natalię; jest to jubileuszowa 50. kreacja aktorki w Teatrze Telewizji.

 • Kaczyńska oburzona żartami Jandy

  ..."Jak można drwić sobie ze śmierci tak wielu osób?" - pyta Marta Kaczyńska, krytykując opolski kabareton Stanisława Tyma, w którym wystąpiła Krystyna Janda.

 • Precz z rutyną!

  W młodzieżowym stroju, z ponętną dwudziestolatką u boku. Taki pojawił się w "Hotelu 52". Zmienny jak kameleon, równie wiarygodny jako polityk próbujący robić karierę w stolicy i jako wiejski ksiądz, Cezary Żak mówi, jak udaje mu się unikać monotonii w życiu i pracy.

 • Prześladują Jandę przez występ w Opolu

  Burza po opolskim festiwalu wciąż nie cichnie, a Krystyna Janda (59 l.) z każdym dniem płaci coraz wyższą cenę za swój niefortunny występ.

 • Rok 2009 w filmie polskim

  Nagroda im. Alfreda Bauera dla Andrzeja Wajdy na Berlinale, premiery filmów o wielkich Polakach - ks. Popiełuszce, gen. Fieldorfie "Nilu", gen. Sikorskim, Irenie Sendlerowej - to najważniejsze wydarzenia w filmie polskim w 2009 roku. Poruszenie w środowisku filmowym wywołało aresztowanie Romana Polańskiego we wrześniu w Szwajcarii, na podstawie amerykańskiego nakazu aresztowania wystawionego przed 31 laty; znanego reżysera czeka ekstradycja do Stanów Zjednoczonych.

Zdjęcia na temat: janda samolot
Wideo na temat: janda samolot
 • Samoloty 3D

  Po ogromnym sukcesie "Aut" i "Aut 2" Wytwórnia Disney/Pixar zaprasza w podniebną podróż w filmie "Samoloty", który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne. Dusty samolot rolniczym, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk...

 • Sponsoring

  Małgośka Szumowska, autorka głośnych "33 scen z życia", w swoim nowym filmie, wnikając w fascynujący i zaskakujący świat młodych call girls, ukazuje czego pragną kobiety i o czym marzą mężczyźni, a boją się powiedzieć... Anna (Juliette Binoche), dziennikarka luksusowego magazynu dla kobiet, przygotowuje artykuł na temat sponsoringu. W trakcie pracy nad materiałem poznaje dwie call girls - Charlotte (Anais Demoustier) oraz Alicję (Joanna Kulig). Dziewczyny wprowadzają ją w świat płatnej...

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.