• Informacje na temat:

  janda teatr

Artykuły na temat: janda teatr
 • Krystyna Janda drży o ukochaną mamę!

  Krystyna Janda (66 l.) chce za wszelką cenę chronić mamę przed złymi wieściami...

 • Krystyna Janda: Walka z tabloidami to jak walka z wiatrakami

  Krystyna Janda nie kryje oburzenia mechanizmem funkcjonowania tabloidów, które za wszelką cenę szukają taniej sensacji. Aktorka sama padła ofiarą takiej manipulacji. Żartobliwy wpis na blogu aktorki dziennikarze brukowców przekształcili w testament umierającej osoby i opatrzyli tytułem: "Janda gotowa na śmierć".

 • Krystyna Janda pogrążona w smutku!

  Krystyna Janda (64 l.) zawsze mogła na nią liczyć. Była przy niej w najtrudniejszych momentach życia. Dziś aktorka opłakuje jej stratę.

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Krystyna Janda zdradziła koszty utrzymania teatrów!

  Krystyna Janda (61 l.) nie ukrywa, że prowadzenie dwóch teatrów jest bardzo kosztowne. Zdradziła, o jakie kwoty chodzi!

 • "Boska" Krystyny Jandy już po raz dwusetny

  W warszawskim Teatrze Polonia we wtorek, 7 października, po raz dwusetny zostanie wystawiony spektakl "Boska". Sztuka, opowiadająca burzliwą historię śpiewaczki operowej Florence Foster Jenkins, od siedmiu lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

 • Janda wściekła! Kolejny raz przez Szczepkowską!

  Ta wiadomość spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Dnia 8 listopada br. Krystyna Janda – prowadząca w Warszawie dwa teatry – Polonia i Och-Teatr – dowiedziała się, że w stolicy otworzono kolejną(...) Szczepkowska o własnej scenie marzyła od lat. Choć równie ambitna jak Janda (jej dawna koleżanka ze szkoły teatralnej i Teatru Powszechnego), długo nie miała sposobności, by jak ona, stać się nie tylko...

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  - Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • Krystyna Janda wyciągnęła pomocną dłoń do Piotra Machalicy

  ...placówką nie zamierza traktować w kategorii wielkiej porażki i już otwiera nowy etap. Krystyna Janda (65 l.) pragnie go w tym wspierać, wystawiając na scenie Och-Teatru jego recital z piosenkami Wojciecha(...) w sobie siłę, by zerwać z demonami przeszłości. Przestał sięgać po alkohol, wyciszył się, odzyskał równowagę. - Pora na zmiany zarówno w moim życiu, jak i w teatrze - wyznał. Janda o powodzenie spektaklu...

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

Zdjęcia na temat: janda teatr
Wideo na temat: janda teatr
 • Krystyna Janda przekonuje: Ludzie potrzebują tabloidów!

  Krystyna Janda, choć nie kupuje tabloidów, rozumie fakt, iż wielu ludzi potrzebuje tego typu prasy. "Miejmy pretensje sami do siebie. To nie jest wina tych gazet, tylko tych, którzy czytają(...) takich ludzi, którym jest to potrzebne. To jest też moja publiczność. Moim celem jest edukacja tej publiczności, bo prowadzę teatr na dobrym poziomie. Natomiast nic na to nie poradzimy. Ten kraj to nie

Dyskusje na temat: janda teatr
 • Re: "Barwy szczęścia": Kocham mój teatr

  Nie dostaje dotacji na teatr i nie płacze. A Janda?

 • Re: "Barwy szczęścia": Kocham mój teatr

  Bo Janda to KODziara i każdy KODziarz ma we krwi płakać, Karolak, Kijowski na alimenty nie ma. Każdemu się przyjrzeć to go boli od kiedy PO oderwaliśmy głosami od koryta.

 • Re: "Klan": Ola ma raka!

  Dajcie mi pieniądze na teatr ! Bo inaczej nie zrobię przedstawienia !

 • Re: "Bez tajemnic": Krystyna Janda chce umrzeć na scenie!

  Niech się "trzepie "i jeśli jest ktoś kto za to zapłaci, to jest ok.. Dziś wszystko się sprzedaje. Wg. mnie, to jakaś mistyfikacja na żywca, syzyfowa praca i jej teatr. No ale osiągnęła jakiś sukces, gra chodź się nie podoba. Siłaczka?- tylko trochę "żenująca"., ale przez to będzie zapamiętana. I o to chodzi, żeby pamiętać, bo bez tego zostaje "nic." Wiadomo, Jej młodość-komunizm, który podcinał