• Informacje na temat:

  janda tym gajos

Artykuły na temat: janda tym gajos
 • Janda pogodziła się ze Szczepkowską

  Po ponad trzydziestu latach gniewu Krystyna Janda wyciągnęła dłoń do swojej koleżanki po fachu, Joanny Szczepkowskiej , i zaproponowała jej pracę w Teatrze Polonia.

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Ma nowotwór. Nie chce leczenia

  W drugim sezonie serialu "Bez tajemnic", obok Danuty Stenki, Janusza Gajosa i Magdaleny Cieleckiej, pojawi się także Joanna Kulig, która za rolę w "Sponsoringu" otrzymała na zakończonym niedawno FPFF w Gdyni nagrodę za drugoplanową rolę kobiecą oraz nagrodę specjalną "Kryształowa Gwiazda Elle".

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • "Druga szansa": Gwiazdy seriali odcisną dłonie na Promenadzie w Międzyzdrojach

  .... Krystyna Janda, Beata Tyszkiewicz, Bogusław Linda, Janusz Gajos i Daniel Olbrychski. Dziś na Promenadzie trudno znaleźć choć kawałek wolnego miejsca... Co rok przybywa tu bowiem kilka nowych(...) odbędzie się na zakończenie imprezy w sobotę 8 lipca, swój ślad na zawsze pozostawi w nadmorskim kurorcie aż 10 artystów, w tym 4 aktorów i 4 aktorki. Stało się już tradycją, że na początku lipca gwiazdy...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • "Singielka": Iza Kuna chciałaby dostawać nagrody za swoje role!

  ..., odpowiada: - W naszym kraju tylko kilka osób zrobiło kariery - Krystyna Janda, Janusz Gajos, no i Agata Kulesza - wielka praca, wielkie osiągnięcia. Ja nie zrobiłam kariery, nie mam na koncie takich osiągnięć, nagród. Serialowa Dorota Łapacka z "Singielki" przyznaje, że marzy o tym, by jej praca była doceniana i... nagradzana. - Jest coś złego w nagrodach? Nie ma! - mówi. W 2016 roku na ekrany...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Bez tajemnic

  ...(Łukasz Simlat i Ilona Ostrowska), którzy chcą się rozwieść. Gustaw (Janusz Gajos), dyrektor dużego konsorcjum budowlanego, cierpi na "napadowy zespół lękowy". Marta (Julia Kijowska), studentka ASP, nie chce rozpocząć leczenia wykrytego właśnie nowotworu. Sam Wolski regularnie spotyka się ze swoją superwizorką - Barbarą (Krystyna Janda). W jego życiu ponownie zjawia się także dawna miłość, Marysia...

 • Janda, Gajos i "Karuzela Cooltury"

  Krystyna Janda i Janusz Gajos poprowadzą galę finałową festiwalu "Karuzela Cooltury" - poinformowano w niedzielę, 29 września, w Warszawie. Wielki festiwal, który ma być konfrontacją kultury wysokiej i niskiej, jest zaplanowany na przyszły rok. Pełna nazwa imprezy to" Karuzela Cooltury czyli Wielki Obciach". Festiwal przygotowuje Fundacja Centrum Twórczości Narodowej. Planowany termin to 19-21