• Informacje na temat:

  janda w opolu

Artykuły na temat: janda w opolu
 • Krystyna Janda

  ...należą jej role w filmach: „Człowiek z żelaza”, „Przesłuchanie” oraz „Kochankowie mojej mamy”. Na estradzie Janda debiutowała w 1977 na XV Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu piosenką "Guma do(...)W 1975 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Janda debiutowała jeszcze w czasie studiów rolą Maszy Kułyginy w dramacie Trzy siostry Antona Czechowa w reżyserii Aleksandra...

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

 • Prześladują Jandę przez występ w Opolu

  Burza po opolskim festiwalu wciąż nie cichnie, a Krystyna Janda (59 l.) z każdym dniem płaci coraz wyższą cenę za swój niefortunny występ.

 • Opole 2014: Startuje 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej (program; kto wystąpi)

  Gala na jubileusz 25-lecia wolnych wyborów, koncert SuperDebiutów z piosenkami Czesława Niemena, kabareton, recitale - Edyty Geppert oraz Ryszarda Rynkowskiego i Jacka Cygana - to atrakcje tegorocznego festiwalu w Opolu. Impreza rozpoczyna się w piątek (6 czerwca).

 • Janda przeprosi Kaczyńską?

  Martę Kaczyńską zasmucił kabaretowy występ Krystyny Jandy na festiwalu w Opolu. Czy popularna aktorka przeprosi córkę zmarłej pary prezydenckiej?

 • Festiwal w Opolu 2014: Mamy wyniki oglądalności

  Wyniki tegorocznego Festiwalu w Opolu nie przebiły oglądalności jubileuszowej edycji sprzed roku, jednak tradycyjnie zebrały sporą widownię.

 • Internauci linczują Jandę

  Przypomnijmy: Janda, występując w kabaretonie Stanisława Tyma na tegorocznym festiwalu w Opolu (w jednym ze skeczy grała cudzoziemkę, która przyjeżdża do Polski na Euro), stwierdziła m.in., że "od(...) już wielkiej Krystyny Jandy". Karolina S. "Krystyna Janda, moja Krystyna Janda. Aktorka, którą kochałam (czas bezapelacyjnie przeszły), aktorka będąca dla mnie uosobieniem urody, szlachetnego...

 • Jubileusz Krystyny Jandy

  Krystyna Janda - aktorka filmowa i teatralna, laureatka Złotej Palmy, Agnieszka w filmie "Człowiek z marmuru" i Danuta Wałęsa w spektaklu "Danuta W." - we wtorek kończy 60 lat. Aktorka będzie świętować urodziny sztuką "Zmierzch długiego dnia" w teatrze Polonia.

 • Kayah potwierdza plotki: TVP nie zgodziła się na mój występ

  Kayah (49 l.) w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" potwierdza, że TVP nie wyraziła zgody na jej występ na festiwalu w Opolu.

 • Katarzyna Kwiatkowska: Nie śpię od tygodnia

  W dniach 6-8 czerwca w opolskim Amfiteatrze odbędzie się 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. Sobotni koncert SuperJedynki 2014 poprowadzą Katarzyna Kwiatkowska oraz Artur Orzech.

Zdjęcia na temat: janda w opolu