• Informacje na temat:

  jane alexander aktorka

Artykuły na temat: jane alexander aktorka
 • "Blindspot": Wytatuowane ciało Jaimie Alexander

  Gwiazdę filmu "Thor" - Jaimie Alexander - oglądać będziemy mogli w głównej roli w kryminalnym serialu NBC "Blindspot". Aktorka zaprezentuje w nim wytatuowane ciało.

 • Jamie Alexander: Naga i wytatuowana

  Gwiazdę filmu "Thor" - Jamie Alexander - oglądać będziemy mogli w głównej roli w kryminalnym serialu NBC "Blindspot". Aktorka zaprezentuje w nim wytatuowane ciało.

 • "Blindspot: Mapa zbrodni": Jamie Alexander - dziewczyna z tatuażami

  ...12 listopada na antenie Canal+ zadebiutował nowy serial kryminalny "Blindspot: Mapa zbrodni". Znaleziona w centrum Nowego Jorku wytatuowana kobieta staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. W głównej roli występuje znana z ekranizacji komiksów Marvela "Thor" Jaimie Alexander. Kolejne odcinki serialu można oglądać w czwartki o godz. 21 w Canal+.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • "Blindspot: Mapa zbrodni": Sezon drugi od 5 stycznia na Canal+

  Znaleziona w centrum Nowego Jorku wytatuowana kobieta staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. Jak potoczą się jej losy po włączeniu się do sprawy CIA. W roli głównej znana z ekranizacji komiksów Marvela "Thor" Jaimie Alexander.

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • "Wielkie kłamstewka": Adam Scott wystąpi w drugim sezonie

  ...(Jane Chapman), Laura Dern (Renata Klein) i Zoë Kravitz (Bonnie Carlson). W styczniu do ekipy dołączyła Meryl Streep, która wcieli się w postać Mary Louise Wright, matki Celeste. Ostatnio do obsady dołączyli również James Tupper, Jeffrey Nordling i Iain Armitage. "Wielkie kłamstewka" zdobyły cztery Złote Globy w kategoriach: najlepszy serial, aktorka pierwszoplanowa (Nicole Kidman), aktorka...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Rozdano nagrody Emmy

  Men", "Tajemnice Laketop") w kategorii najlepsza aktorka w serialu dramatycznym. W "Opowieści..." wcieliła się w postać głównej bohaterki, Fredy. Naszą ogromną radość wzbudziło również wyróżnienie(...) pobicia okazała się Julia Louis-Dreyfus, która odebrała swoją szóstą w karierze statuetkę w kategorii najlepsza aktorka komediowa. W gronie zwycięzców znalazł się również Donald Glover, który został...

 • Margot Robbie przerażona rolą samobójczyni

  Margot Robbie ("Wilk z Wall Street") opisała swoją rolę w filmie "Suicide Squad" jako "przerażającą".