• Informacje na temat:

  jane pitt

Artykuły na temat: jane pitt
 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Dziadkowie nie chcą zaakceptować ich córki!

  Rodzicom Brada Pitta (51 l.) nie podoba się zachowanie ich wnuczki. Jane Pitt chce posłać Shiloh (9 l.) na leczenie do kliniki!

 • Brad Pitt: Rodzice widzieli wnuczkę

  Rodzice Brada Pitta postanowili zobaczyć swoją nowonarodzoną wnuczkę. W tym celu przylecieli w piątek, 2 czerwca, do Namibii swoim prywatnym samolotem. Paparazzi zauważyli Billa i Jane Pitt na lokalnym lotnisku nieopodal miejscowości, w której przed prasą schowali się Brad Pitt (42 l., "Troja" ) i Angelina Jolie (31 l., "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ).

 • Mama Pitta odwiedza Aniston

  Była teściowa porzuconej przez Brada Pitta (43 l.) Jennifer Aniston (38 l.) pozostaje z nią w bardzo zażyłych kontaktach. Już od dawna mówi się, że darzy Jennifer o wiele cieplejszymi uczuciami niż obecną partnerkę jej syna, 32-letnią Angelinę Jolie.

 • Po raz pierwszy od rozwodu

  Brad Pitt i Jennifer Aniston najprawdopodobniej spotkają się na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto

 • Matka Pitta uratuje jego związek?

  Jane Etta , matka Brada Pitta , z zawodu terapeutka, znana ze swojej przyjaźni z byłą żoną aktora, Jennifer Aniston, ma nadzieję, że syn naprawi swoje stosunki z Angeliną Jolie .

 • Colin Farrell w "Detektywie"?

  Według prasowych informacji, Colin Farrell ma wcielić się w jedną z głównych ról w drugim sezonie serialu "Detektyw".

 • Jolie nie lubi rodziców Pitta

  Po krótkim pobycie w Pradze, Nowym Orleanie i Nowym Jorku, Angelina Jolie (32 l.) powróciła na plan swojego nowego filmu pod tytułem "The Changeling". Na planie zdjęciowym aktorkę odwiedził Brad Pitt, który cały czas próbuje przekonać ją do swojego planu spędzenia Świąt Dziękczynienia.

 • Ślub Pitta i Jolie już w weekend?

  Brad Pitt i Angelina Jolie mogą wziąć ślub w ten weekend - spekulują media. W ich francuskiej posiadłości zakończyły się przygotowania do ceremonii, która oficjalnie szykowana jest dla uczczenia 50. rocznicy ślubu rodziców Brada.

 • Brad Pitt i Jennifer Aniston: spotkanie po latach?

  Brad Pitt i Jennifer Aniston najprawdopodobniej spotkają się publicznie twarzą w twarz na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

 • Angelina Jolie z byłym mężem

  Do tej pory to Angelina Jolie miała zastrzeżenia dotyczące dobrych stosunków Jennifer Aniston z matką Brada, Jane Pitt. Teraz sama jest na widelcu, a wszystko za sprawą jej serdecznej przyjaźni ze swoim byłym mężem, Billy Bobem Thorntonem.

Wideo na temat: jane pitt
 • Jane Eyre

  Oryginalne dzieło Charlotte Bronte, zaliczane do szczytowych osiągnięć XIX-wiecznej literatury, doczekało się nowej ekranizacji z gwiazdorską obsadą. Uboga i nieśmiała dziewczyna, zakochuje się w charyzmatycznym pracodawcy, który, jak się wkrótce okazuje, skrywa mroczną tajemnicę...

 • Drive Hard

  Simon Keller (John Cusack) to amerykański złodziej, który przyjeżdża do Australii, planując skok na bank. By go jednak wykonać, potrzebuje wspólnika, który pokieruje autem. Zamiast zwerbować kogoś z przestępczego półświatka jego uwagę zwraca były kierowca rajdowy, Roberts (Thomas Jane), obecnie pracujący jako instruktor jazdy. Keller zapisuje się na naukę jazdy, a podczas pobieranej lekcji dokonuje zuchwałego napadu na bank. W rezultacie Roberts, chcąc nie chcąc, zostaje wspólnikiem...

 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...