• Informacje na temat:

  jane seymour dziś

Artykuły na temat: jane seymour dziś
 • ​"Doktor Quinn": Co robi i jak wygląda dziś Jane Seymour?

  Od premiery kultowego serialu minęło już 26 lat. Jednak patrząc na Jane Seymour można odnieść wrażenie, że dla niej czas się zatrzymał. Aktorka skończyła w tym roku 68 lat i wciąż zachwyca!

 • Najlepsza dziewczyna Bonda

  Aktorka Ursula Andress została uznana za najlepszą dziewczynę Bonda wszech czasów. Jak widać pierwsza w ogóle towarzyszka agenta 007 do dziś jest niepokonana.

 • Jane Seymour: Co się obecnie dzieje z serialową "Dr Quinn"?

  Jane Seymour (67 l.), choć zagrała w kilkunastu produkcjach, jest kojarzona głównie z rolą lekarki w serialu "Dr Quinn". Zarówno na małym, jak i dużym ekranie od kilku lat widzimy ją coraz rzadziej, ale gwiazda wcale nie zrezygnowała z życia publicznego. Czym się obecnie zajmuje?

 • Ale to już było... Najlepsze sequele 2013

  Wchodząca na ekrany naszych kin w walentynki "Szklana pułapka 5", to tylko jeden z wielu sequeli, które przyjdzie nam w tym roku oglądać. Już niebawem możemy liczyć na kontynuacje kolejnych spektakularnych filmowych serii...

 • Polskie korzenie Doktor Quinn! To dlatego wróciła do TVP?!

  Jane Seymour (66 l.) znana z roli pięknej Michaeli Quinn, znów pojawiła się na ekranach telewizorów! Polacy pokochali ten serial, a samą aktorkę z Polską łączy o wiele więcej, niż tylko widzowie.

 • Wenecja: Wiara do grobu

  Tradycyjnie na międzynarodowych festiwalach filmowych najwięcej emocji wywołuje konkurs główny. Kiedy organizatorzy weneckiej imprezy ogłaszali listę 18 filmów walczących o tegoroczne Złote Lwy, z największą niecierpliwością czekano na nowe tytuły Paula Thomasa Andersona i Terrence'a Malicka - pisze z Wenecji wysłanniczka INTERIA.PL.

 • Gwiazdy po latach: "Dr Quinn"

  Dr Michaela Quinn (Jane Seymour), wytworna lekarka z dużego miasta, opuszcza swój dom w Bostonie i wyjeżdża zmierzyć się z prawdziwym życiem w Colorado Springs. Na miejscu spotyka się z wrogością(...) nad trójką osieroconych dzieci. Pamiętacie „Dr Quinn”? Co dziś robią bohaterowie serialu? Sprawdźcie!

 • Wybierz najbardziej hożego doktora!

  Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Cały czas możecie głosować na swoje ulubione postaci. Dziś przedstawiamy wam kolejny odcinek cyklu: Hoży doktorzy.

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Sukces czy przekleństwo?

  Mimo upływu lat historia Ralpha, Meggie i Luke’a nadal budzi wiele sprzecznych emocji. Niedawno odtwórcy głównych ról mieli okazję spotkać się, powspominać i rozliczyć się z "Ptakami ciernistych krzewów". Oto, jak dziś oceniają kultowy serial.

 • "Dr Quinn": Wiecznie zakochana

  ...wypatrzył Richard Attenborough i zaproponował jej udział w filmie "Och, jaka piękna wojna!". Z tej okazji zmieniła imię na Jane Seymour - od żony Henryka VIII i z uwagi, że było ono chwytliwe. Po(...) okazji filmu "Och..." zakochała się w synu reżysera, Michaelu. Pobrali się w 1971 r. Wówczas kariera Jane nabrała tempa, co odbiło się na związku. Gdy w 1973 r. Seymour dostała rolę dziewczyny Bonda...

Dyskusje na temat: jane seymour dziś