• Informacje na temat:

  janek mela ania

Artykuły na temat: janek mela ania
 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...policjant pada na ziemię, a Sonia i Janek obezwładniają napastnika. Niedługo potem Wroński zrywa z Weroniką... odc. 1394 Chcąc uczcić zdaną maturę Zosi, Asia organizuje dla dziewczyny małe przyjęcie(...) miłością jej życia. Tymczasem Ania spotyka przypadkiem w bistro Izę. Lewińska serdecznie dziękuje Żakowskiej za troskliwą opiekę nad Mają. Chwilę później kuratorka w rozmowie z Kingą mówi, że chce jak...

 • Anita Sokołowska w "Tańcu z gwiazdami"

  Znamy kolejną gwiazdę polsatowskiego show...

 • "Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

  Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Uczestnicy typują

  Już 14 listopada wielki finał "Tańca z gwiazdami". To będzie pojedynek dwóch pięknych i świetnie tańczących kobiet Anny Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz oraz ich tanecznych partnerów - Jana Klimenta i Stefano Terrazzino. Kto wygra walkę o Kryształową Kulę? To ostatnie pytanie zadano gwiazdom tej edycji show. Zobaczcie, co odpowiedziały.

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Maciej Musiał: Świetna partia

  Ma zaledwie 18 lat i już jest jedną z największych gwiazd w Polsce. A dziewczyny za nim szaleją!