• Informacje na temat:

  janek sadowski

Artykuły na temat: janek sadowski
 • Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski: Mało kto wiedział o ich problemach

  Agnieszka Warchulska (46 l.) i Przemysław Sadowski (43 l.) bezsilność i strach o jutro mają już za sobą…

 • Kto zagraża Przemysławowi Sadowskiemu?

  Przemysław Sadowski nie ma wątpliwości. Obraz Polski, jaki wyłania się z thrillera "Układ zamknięty", jest porażający. "Ludzie działający w imieniu prawa zachowują się gorzej niż bandyci. To układ typowo mafijny. Zwykły szary obywatel nie ma żadnych praw i nie jest w stanie się przeciwstawić."

 • "Niania w wielkim mieście": Przemysław Sadowski zdradza, jakim jest ojcem

  Przemysław Sadowski gra jedną z głównych ról w nowym serialu "Niania w wielkim mieście". Aktor wciela się w rolę Jacka, świetnego psychologa dziecięcego. W życiu prywatnym Przemysław Sadowski jest mężem aktorki, Agnieszki Warchulskiej. W serialu bohater aktora nie ma dzieci, a prywatnie ma trójkę - z Agnieszką Warchulską mają dwóch synów Jana i Franciszka. Sadowski ma jeszcze córkę Małgosię...

 • Gajos jak De Niro i Pacino

  5 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Układ zamknięty" - thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł" z popisową rolą Janusza Gajosa. Partnerujący aktorowi Przemysław Sadowski nie kryje zadowolenia ze wspólnego występu. "To było spotkanie z żyjącą legendą" - wyznaje.

 • Przemysław Sadowski miał dość. Wracał do domu wykończony, a tam rozpacz!

  Przemysław Sadowski (41 l.) i Agnieszka Warchulska (44 l.) są małżeństwem od 13 lat. Aktor nie ukrywa jednak, że związek przechodził trudne chwile, szczególnie po narodzinach dzieci.

 • Zapowiedź czegoś wielkiego

  W sieci można już obejrzeć teledysk grupy Kult, nagrany do utworu "Układ zamknięty" - tytułowej piosenki promującej thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł".

 • "Niania w wielkim mieście": Przemysław Sadowski chce być wzorem dla swych synów...

  Przemysław Sadowski, czyli psycholog Jacek Zaremba z "Niani w wielkim mieście", wspomina, że kiedy na świat przyszedł jego pierwszy syn, był fizycznie i psychicznie wykończony, bo pracował niemal całe dnie i nie miał czasu na sen.

 • Dzieci dają dystans do wszystkiego

  Agnieszka Warchulska, którą wkrótce zobaczymy w nowym serialu "Na krawędzi", od pewnego czasu stara się - jak mówi - osiągnąć harmonię pomiędzy macierzyństwem, byciem żoną i byciem aktorką. Żartuje, że to bardzo trudne, bo doba ma o kilka godzin za mało.

 • Przemysław Sadowski miał wypadek. Przeszedł operację!

  Przemysław Sadowski ( 39 l.) może mówić o prawdziwym pechu. Podczas spektaklu "Kochanie na kredyt" w Karpaczu wydarzył się wypadek!

 • Brutalny wymiar sprawiedliwości

  "Układ zamknięty", nowy obraz reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł" - nagrodzony Wektorem 2012 za "odwagę w dążeniu do prawdy" - wejdzie na ekrany polskich kin 5 kwietnia.

Wideo na temat: janek sadowski
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1846.

  Chowański prosi Łukasza, żeby powstrzymał Umińską przed realizacją kolejnych materiałów o mordercy Marty. Sadowski interweniuje w tej sprawie u szefa IAI, ale mężczyzna w stu procentach wspiera(...). Z wizytą wpada również matka Sebastiana. Kobieta na każdym kroku robi uwagi dzieciom i otwarcie okazuje im niechęć, a Mirek w końcu wybucha. Janek w zastępstwie Joli przychodzi do klubu, przegląda dokumenty

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1507.

  Borys odwiedza Aldonę w jej gospodarstwie pod Warszawą i ochoczo rzuca się do pomocy w pracach polowych. Dawna ukochana kompletnie oczarowuje Grzelaka. Konstancja, dowiedziawszy się, że Jola wyjechała do Indii, odwiedza Janka i proponuje mu wspólnego drinka. Kasia prosi Łukasza, żeby odpuścił sprawę Berga. Tymczasem wydawca żąda mocnych dowodów przeciwko biznesmenowi i Sadowski ponownie