• Informacje na temat:

  janek syn zawadzkiej

Artykuły na temat: janek syn zawadzkiej
 • Magdalena Zawadzka namawia syna do powiększenia rodziny

  Magdalenie Zawadzkiej (73 l.) marzy się kolejny wnuk!

 • Karolina Kominek: Tajemnicza blondynka z "Prawa Agaty"

  W serialu "Prawo Agaty" wychowuje małego Franka, syna Bartka. W realnym życiu też niedawno została mamą. Nam Karolina Kominek zdradza, jak godzi aktorstwo z opieką nad córką i co czeka jej bohaterkę.

 • "M jak miłość": Sylwia znów prosi Janka o pomoc

  Sylwia, po tym, jak spowodowała wypadek, postanowiła uciec z synem z Polski. W najbliższym odcinku dziewczyna wróci jednak do bistro i znów poprosi Zawadzkiego o pomoc!

 • Jacek Lenartowicz: Kocha i wymaga

  Jako mały chłopiec chciał zostać strażakiem. Długo musiał czekać na spełnienie tego marzenia. Do tego w jego życiu kolejna rewolucja - pod koniec kwietnia Jacek Lenartowicz po raz czwarty zostanie ojcem i z niecierpliwością oczekuje drugiej córki.

 • Syn Zawadzkiej i Holoubka rozwiódł się!

  ...utrzymywane w sporej tajemnicy. Aktorka nie kryje rozgoryczenia. Każdy rozwód to w końcu jakiś rodzaj porażki. Chciała, aby jej syn doświadczył tego, co było jej dane przeżyć z Gustawem. Poza tym Magda(...) pokocha" - deklarowała w jednym z wywiadów Magda. I faktycznie tak się stało, bo synowa bardzo przypadła jej do gustu. Niestety, na decyzję syna nie miała żadnego wpływu. Teraz z niecierpliwością...

 • 12 produkcji, m.in. "Róża" Wojciecha Smarzowskiego, "Lęk wysokości" Bartosza Konopki i "W imieniu diabła" Barbary Sass-Zdort, zmierzy się w rywalizacji o tegoroczne Złote Lwy w Gdyni. 36. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych rozpocznie się w poniedziałek.

 • "M jak miłość": Janek, Olga i Sylwia w uczuciowym trójkącie

  I to akurat, gdy Zawadzki po raz pierwszy pocałuje nową ukochaną! Oboje ustalą, że w ciągu kilku najbliższych dni podejmą ostateczną decyzję, czy chcą ze sobą być! Tymczasem Sylwia niespodziewanie pojawi się w bistro. Z płaczem. Okaże się, że wróciła do Polski, bo w Hiszpanii rozstała się z ukochanym. Na dodatek razem z synem miała wypadek. Mały musiał przejść operację kolana. Na powitanie...

 • ​"M jak miłość": Anna Gzyra wróciła do serialu! Sylwia znów namiesza Jankowi w głowie?

  Po blisko dwuletniej nieobecności Anna Gzyra wróciła do prasy na planie "M jak miłość“. Czy to oznacza, że Sylwia Okońska i Janek Zawadzki (Jacek Lenartowicz) znów będą razem? I co z rodzącym się uczuciem właściciela bistro "Za Rogiem“ do szalonej malarki Olgi (Marta Ścisłowicz)?

 • Oto wyrodny syn Zawadzkiego!

  Widzowie "M jak miłość" znają już Kamila (Jaś Kosmaczewski), młodszego syna właściciela Oazy. Teraz nieoczekiwanie w życiu Janka Zawadzkiego pojawi się jego starszy syn Radek. W tej roli zobaczymy 24(...) i spoliczkuje syna. - Nie rozumiem, dlaczego Radek wyrósł na takiego drania i egoistę… - tak Janek skomentuje wizytę starszego syna. Czy, mimo wszystko, zechce mu pomóc? Chcesz wygrać MP3-kę 4GB i zestaw...

 • "M jak miłość": Kłamstwa i groźby

  Asia wpada w romantyczne tarapaty, Janek tkwi w więzieniu, a na Deszczowej nadal trwa zimna wojna między Kingą i Magdą.

Zdjęcia na temat: janek syn zawadzkiej