• Informacje na temat:

  janek wieczorkowski

Artykuły na temat: janek wieczorkowski
 • Jan Wieczorkowski: Rodzina wkrótce się powiększy?

  Niespełna dekadę temu Jan Wieczorkowski (44 l.) był królem życia. Wszędzie, gdzie się pojawił, otaczał go wianuszek atrakcyjnych kobiet, a on znany był z tego, że nie stronił od dobrego towarzystwa(...) i Kariną Kunkiewicz, operatorką Magdą Górką, piosenkarkami Reni Jusis i Moniką Brodką. Niestety, żadne z tych uczuć nie przetrwało próby czasu. - Janek bardzo potrzebuje ciepła i rodziny, a z drugiej...

 • "Sprawiedliwy": Powrót Beaty Tyszkiewicz

  9 września ruszyły zdjęcia do filmu "Sprawiedliwy". Obraz jest debiutem reżyserskim Michała Szczerbica, producenta ("Wiedźmin"), scenarzysty ("Róża") i wieloletniego kierownika produkcji ("Pianista") związanego z branżą filmową od ponad trzech dekad.

 • "Czas honoru": Jan Wieczorkowski nie chce jeszcze wracać z urlopu... tacierzyńskiego

  Jan Wieczorkowski, czyli Władek Konarski z „Czasu honoru”, w czerwcu ubiegłego roku – gdy urodził się jego drugi syn Vincent – postanowił, że będzie cały swój czas poświęcał rodzinie i poszedł na urlop... tacierzyński.

 • Adam Fidusiewicz: Co robi dzisiaj bohater "W pustyni i w puszczy"?

  Jako 16-latek wcielił się w Stasia w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz Adam Fidusiewicz gra w dwóch "warszawskich" serialach - "Na Wspólnej" i "Czasie honoru. Powstanie". Prowadzi bloga. Lubi sprawiać innym radość.

 • Jan Wieczorkowski: To będzie najlepsza część "Czasu honoru"

  W ostatnich latach Jana Wieczorkowskiego oglądaliśmy przede wszystkim w rolach serialowych. Aktor wraca na duży ekran w komedii "Dżej Dżej", wcielając się w nieustępliwego policjanta. "Musiałem walczyć o tę rolę" - przyznaje. Opowiada także, co wydarzy się w nadchodzącej serii "Czasu honoru".

 • Wieczorkowski jak kaskader

  Jan Wieczorkowski przyznaje, że nie korzysta z pomocy kaskaderów, sam "wykonuje" wszystkie trudniejsze sceny. Już niebawem aktora będziemy mogli podziwiać w serialu "Twarzą w twarz" Patryka Vegi, gdzie Wieczorkowski "osobiście" zagra wszystkie niebezpieczne sceny.

 • "M jak miłość": Nadal mam w sobie dzieciaka - rozmowa Janem Wieczorkowskim

  ...w stylu kinowym, hip-hopowym, w klimacie lat 90., które mnie ukształtowały.  Czyli w mediach społecznościowych można zobaczyć prawdziwego Jana Wieczorkowskiego? - Jana w innej odsłonie. Wiele osób mówi mi, że bardzo mnie ceni za "Czas honoru", ale to tylko rola. Janek to nie Władek. Ludzie często nie mogą zrozumieć, że aktor gra. Uprawiam zawód, nie jestem taki, jak moi bohaterowie, co można...

 • Ania Dąbrowska i brutalny Jan Wieczorkowski

  Sporo się dzieje w najnowszym klipie Ani Dąbrowskiej - poniżej możecie zobaczyć teledysk do tytułowego nagrania z albumu "Bawię się świetnie". Mamy też do rozdania płyty z imiennym autografem wokalistki!

 • Wieczorkowski "musi golnąć" przed pracą?

  Jeden z tygodników twierdzi, że Janek Wieczorkowski w przerwie śniadaniowej na planie serialu "Czas honoru"... strzelił sobie "lufę" w barze!

 • Frytka i Wieczorkowski kręcą ze sobą

  Jeśli te informacje się potwierdzą, będzie to towarzyski przebój roku! Coraz częściej Jan Wieczorkowski (34 l., "U pana Boga za piecem" ) i Agnieszka Frykowska (Frytka, 29 l.) widywani są razem na różnych imprezach.

Wideo na temat: janek wieczorkowski
Dyskusje na temat: janek wieczorkowski