• Informacje na temat:

  janek zawadzki m jak milosc

Artykuły na temat: janek zawadzki m jak milosc
 • "M jak miłość": Co słychać u Janka?

  Czy do serialu powróci dawno niewidziany Janek Zawadzki?

 • Karolina Kominek: Tajemnicza blondynka z "Prawa Agaty"

  W serialu "Prawo Agaty" wychowuje małego Franka, syna Bartka. W realnym życiu też niedawno została mamą. Nam Karolina Kominek zdradza, jak godzi aktorstwo z opieką nad córką i co czeka jej bohaterkę.

 • "M jak miłość": Janek aresztowany!

  Nieoczekiwany powrót Przypomnijmy historię burzliwego związku Okońskiej i Zawadzkiego. Na początku Janek bronił się przed tą miłością, uciekał od niej. Jednak w końcu otworzył się na nowe(...)", przyp. red.) wymyśliła, że Janek jest męską wersją Matki Teresy z Kalkuty; przygarnął to dziecko i kochał jak swoje. Skończyło się na tym, że Sylwia pojechała na truskawki i nie wróciła - dopowiada...

 • Jacek Lenartowicz: Kocha i wymaga

  Jako mały chłopiec chciał zostać strażakiem. Długo musiał czekać na spełnienie tego marzenia. Do tego w jego życiu kolejna rewolucja - pod koniec kwietnia Jacek Lenartowicz po raz czwarty zostanie ojcem i z niecierpliwością oczekuje drugiej córki.

 • "M jak miłość": Sylwia znów porzuci Janka?

  ...​Zawadzki na nowo zakochał się w Sylwii i ma nadzieję, że stworzą w końcu szczęśliwą rodzinę... Jednak Okońska znów ucieka - i łamie mu serce. Zapraszamy na 1102. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • Reżyser "M jak miłość" szuka aktorów

  Casting do filmu o bohaterach Szarych Szeregów odbył się w czwartek, 18 października, w Kielcach. Reżyser Mariusz Malec powiedział, że "szuka osób w wieku 15-30 lat, które będą towarzyszyć głównym bohaterom".

 • "M jak miłość": Sylwia znów prosi Janka o pomoc

  Sylwia, po tym, jak spowodowała wypadek, postanowiła uciec z synem z Polski. W najbliższym odcinku dziewczyna wróci jednak do bistro i znów poprosi Zawadzkiego o pomoc!

 • "Marona": Nowy film Cywińskiej

  We wtorek, 11 stycznia, zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Izabelli Cywińskiej. Scenariusz powstał w oparciu o opowiadanie Jarosława Iwaszkiewicza "Kochankowie z Marony", a w rolach głównych wystąpili Karolina Gruszka ( "Przedwiośnie" ) i Krzysztof Zawadzki.

 • "M jak miłość": Janek da Oldze kosza!

  Janek nagle zacznie unikać spotkań, uciekając się nawet do kłamstw. W końcu dziewczyna zorientuje się, że coś jest nie tak, jak do tej pory i nagra się na pocztę głosową Zawadzkiego. Kategorycznie(...) skruszony, po czym przeprosi dziewczynę za to, że ją zwodził. Jak Olga zareaguje na szczerość Zawadzkiego? Z pozoru przyjmie jego deklarację nadzwyczaj spokojnie. Lecz po wyjściu Janka ze sklepu...

 • Dzięki "Tańcowi..." schudł pięć kilo

  Mimo że odpadł z "Tańca z gwiazdami", jest zadowolony, bo już sam udział był dla niego cenną lekcją. Teraz skupia się na graniu w "M jak miłość" Janka, który ciągle czeka na kobietę swojego życia.

Zdjęcia na temat: janek zawadzki m jak milosc
Dyskusje na temat: janek zawadzki m jak milosc
 • Re: Jacek Lenartowicz (Janek Zawadzki)

  mogli by "awrzeckiego do m jak milosc na kilka odcinkow niech zagra z jankiem bylby wtedy mega ubaw niech jeszcze popija razem. janek to chyba najlepsza postac i do tanca i do roznaca