• Informacje na temat:

  janet jackson waga

Artykuły na temat: janet jackson waga
 • Janet Jackson: Tajemnice diety

  Blisko 30 kilogramów straciła w ciągu czterech miesięcy Janet Jackson (40 l.). Okazuje się, że siostra Michaela Jacksona skorzystała z nowego programu diety, który wcześniej stosowały także popularne aktorki Tori Spelling i Nicolette Sheridan.

 • Janet razy trzy!

  Gwiazda pop Janet Jackson pracuje nad nowym albumem i książką, a do kin wszedł właśnie jej nowy film.

 • J. Jackson: Wegetariańska wódka narzeczonego

  Jermaine Dupri, znany amerykański producent płytowy i menedżer, obecny narzeczony Janet Jackson, postanowił zainwestować w przemysł alkoholowy. Widać pozazdrościł rapowym bossom ich interesów z mocnymi trunkami i sam podpisał umowę z firmą 3 Vodka.

 • Gwiazda ostrzega 13-latkę

  Piosenkarka Janet Jackson przestrzegła bratanicę Paris przed karierą w filmowym show-biznesie.

Wideo na temat: janet jackson waga
 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...