• Informacje na temat:

  janet mcteer aktorka

Artykuły na temat: janet mcteer aktorka
 • "Jessica Jones": Janet McTeer wystąpi w 2. sezonie

  Janet McTeer ("The White Queen", "Damages") wystąpi w drugim sezonie "Jessici Jones".

 • Jennifer Jason Leigh i Alan Cumming wystąpią wspólnie w dramacie pod tytułem "The Anniversary Party". Para znanych aktorów wspólnie napisała scenariusz i razem zamierza film reżyserować. Tymczasem na festiwalu w Cannes prezentowany jest najnowszy film Leigh, "The King is Alive", nakręcony według zasad Dogmy przez duńskiego twórcę Kristiana Levringa.

 • "Jessica Jones": Sezon drugi na zdjęciach

  Na pierwszym zdjęciu widzimy Jessicę i Kilgrave'a (David Tennant), który pojawi się gościnnie w nowej serii. Na kolejnych. m.in. Jessicę w towarzystwie Janet McTeer. Jak na razie nie ujawniono szczegółowych informacji na temat postaci, w jaką wcieli się ta aktorka. Wiadomo tylko, że jej bohaterka będzie miała ogromny wpływ na życie Jessici. McTeer została w swojej karierze dwukrotnie...

 • Dla kogo Złote Globy?

  W niedzielę, 15 stycznia, zostaną rozdane Złote Globy - filmowe nagrody przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Kto zdobędzie te cenne wyróżnienia?

 • Znamy listę nominowanych do Złotych Globów!

  ...drugoplanowa w serialu, mini-serialu lub filmie telewizyjnym: Hayden Panettiere ("Nashville") Jacqueline Bisset ("Dancing On the Edge") Janet McTeer ("White Queen") Monica Potter ("Parenthood") Sofia(...) Spacey ("House of Cards") James Spader ("Czarna lista") Liev Schreiber ("Ray Donovan") Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym: Julianna Margulies ("Żona idealna") Kerry Washington ("Skandal...

 • Nominacje do Oscarów

  We wtorek, o 14.30 czasu polskiego, w Los Angeles ogłoszono nominacje do tegorocznych Oscarów, nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Największym faworytem jest film ''American Beauty'', który otrzymał aż osiem nominacji - więcej niż jakikolwiek inny obraz. Po siedem nominacji otrzymały filmy "The Insider" i "The Cider House Rules", a sześć kinowy przebój "Szósty zmysł".

 • Film "American Beauty" jest najpoważniejszym kandydatem do tegorocznych nagród Oscara, czego dowiodło niedzielne rozdanie Złotych Globów. Jak wykazuje wieloletnie doświadczenie, obrazy które otrzymują nagrody przyznawane przez dziennikarzy akredytowanych w Hollywood, mają potem duże szansę na nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Independent Spirit Awards: Nominacje

  W Los Angeles ogłoszono nominacje do nagród dla filmowców niezależnych, Independent Spirit Awards. Wśród nominowanych znalazły się takie filmy, jak "Drive", "Debiutanci", "Melancholia", "The Artists" czy "Rozstanie".

 • Nieme kino po Złote Globy?

  Czarno-biały film "The Artist" ma najwięcej szans na sukces podczas przyszłorocznej ceremonii wręczenia Złotych Globów. Obraz w reżyserii Michela Hanzaviciusa otrzymał najwięcej, aż 6 nominacji do nagród przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej.

 • Złote Globy: Znamy listę nominowanych

  "Zniewolony" Steve'a McQueena i "American Hustle: Jak się skubie w Ameryce" Davida O. Russella otrzymały po 7 nominacji do Złotych Globów.