• Informacje na temat:

  janice dickinson

Artykuły na temat: janice dickinson
 • Janice Dickinson (61 l.) przed laty była wziętą modelką. Jej popularność wzrosła, gdy pojawiła się w roli jurorki w amerykańskiej wersji "Top model". Jakiś czas temu o Janice znów zrobiło się głośno. Wszystko z powodu wstrząsającego wyznania, że wykryto u niej raka piersi. Gwiazda oznajmiła, że nie zamierza się poddawać i będzie walczyć. Na najnowszych zdjęciach nie da się jednak nie zauważyć, że...

 • Janice Dickinson ma raka piersi!

  Janice Dickinson w wywiadzie dla "Daily Mail" wyznała, że niedawno lekarze zdiagnozowali u niej chorobę nowotworową!

 • Kolejna ofiara Billa Cosby'ego

  Kolejna ofiara 77-letniego Billa Cosby'ego przerywa milczenie. Modelka Janice Dickinson wyznała, że również została zgwałcona przez komika.

 • NBC i Netflix rezygnują z programów Billa Cosby'ego

  Telewizja NBC wycofuje się z produkcji planowego show Billa Cosby'ego - gwiazdor został w ostatnich dniach oskarżony przez kilka kobiet o przestępstwa seksualne, których dopuścić miał się w przeszłości. Wcześniej Netflix odwołał emisję specjalnego komediowego show "Bill Cosby 77".

 • Aktorka "Lotu nad kukułczym gniazdem" oskarża Billa Cosby'ego

  Aktorka Louisa Moritz, która wystąpiła w niewielkiej roli w oscarowym "Locie nad kukułczym gniazdem" (1975), dołączyła do powiększającej się w ekspresowym tempie grupy kobiet oskarżających Billa Cosby'ego o molestowanie seksualne.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Mick Jagger: Bokser w łóżku

  Modelka i aktorka Janice Dickinson (53 l.) właśnie opublikowała swoje wspomnienia "Check, please!", w których ujawniła sporo szczegółów o swoim pikantnym związku z Mickiem Jaggerem (63 l.). Wokalista The Rolling Stones podobno jednak nie jest w jej typie, bo wymarzonym mężczyzną był Jim Morrison z The Doors.

 • Znany aktor nie płacił podatków

  Chris Tucker został przyłapany na niepłaceniu podatków. Urząd podatkowy żąda od aktora ponad 3,5. miliona dolarów.

 • Cage nie płacił podatków

  Nicolas Cage jest kolejną gwiazdą show biznesu przyłapaną na niepłaceniu podatków. Według amerykańskich mediów, aktor w ostatnim czasie uregulował ponad 6,2 miliona dolarów niemal dwuletnich zaległości.

 • M. Jagger: Seks-wampir

  Mick Jagger, frontman legendarnej angielskiej grupyThe Rolling Stones, został nazwany "seks-wampirem" w nowym filmie dokumentalnym zatytułowanym "Dziewczyny Micka", który tym tygodniu zostanie wyemitowany w jednej ze stacji telewizyjnych w Anglii. W obrazie o wokaliście wypowiada się sześć jego byłych przyjaciółek.

Zdjęcia na temat: janice dickinson
Wideo na temat: janice dickinson
 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...