• Informacje na temat:

  janina

Artykuły na temat: janina
 • Alkoholizm ojca, choroba, rozstanie z mężem - Janina Ochojska nie miała łatwego życia

  Janina Ochojska (64 l.) w Jeleniej Górze zdobyła tyle głosów co cały PiS. Do tego pokonała Annę Zalewską i Beatę Kempę w ich miastach. Od początku chciała prowadzić kampanię pozytywną, a nie nastawioną na krytykę i czarny PR. Mimo choroby nowotworowej nie zamierza rezygnować z aktywności. Sporą część swoich zarobków szefowej PAH - 4,5 tys. złotych - nadal musi przeznaczać na lekarstwa...

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • "Fakt" ujawnia kolejne rewelacje na temat przyjaciółki Kaczyńskiego! Kim jest Janina Goss?

  Jak donosi "Fakt", Janina Goss ma niebywały wpływ na Jarosława Kaczyńskiego (69 l.). "Trzyma prezesa w ryzach" - czytamy w tabloidzie.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Janina Paradowska nie żyje! Jej nagła śmierć jest ogromnym szokiem!

  Znana dziennikarka i publicystka, Janina Paradowska zmarła nagle. Przyczyny zgonu nie są na razie znane...

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • .... Jedynie słuszna". Janina Paradowska zmarła nagle 29 czerwca. Na nic nie chorowała i nie skarżyła się na problemy zdrowotne. Andrzej Duda na Twitterze opublikował "spóźniony" wpis, w którym odnotował, że...

 • Koroniewska zaprasza na "Tajemniczy Składnik"

  Nowoczesna kuchnia, najnowsze trendy kulinarne oraz interesujące i praktyczne porady dla każdego pasjonata gotowania, których nie znajdzie się w książkach kucharskich. Już 10 marca premiera nowego show Polsatu - "Tajemniczy Składnik". Gospodyni programu, Joanna Koroniewska zaprosi do kuchni cenionych szefów kuchni oraz ekspertów kulinarnych, którzy pokażą jej i widzom, jak w swoim domu przygotować danie rodem z najlepszej restauracji.

 • Janina Paradowska: Jaka była prawdziwa przyczyna jej śmierci?

  Janina Paradowska (†74) zmarła 29 czerwca. Świat dziennikarski wciąż nie może się z tym faktem pogodzić, bo jej śmierć była nagła i niespodziewana! Pogrzeb dziennikarki odbędzie się w Krakowie, gdzie na Cmentarzu Rakowickim spoczywa już jej mąż...

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

Zdjęcia na temat: janina
 • Janina Paradowska
 • Janina Paradowska
 • Janina D.
Wideo na temat: janina
 • Janina Paradowska nie żyje!

  Polska dziennikarka i publicystka Janina Paradowska zmarła w nocy z wtorku na środę (28/29.06) w wieku 74 lat . Od 1991 r. związana była z tygodnikiem "Polityka". Paradowska urodziła się 2 maja 1942 r. w Krakowie. Skończyła polonistykę oraz dziennikarstwo. Pracę w zawodzie rozpoczęła jako dziennikarka "Kuriera Polskiego". (Agencja TVN/x-news)

 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...

 • "Drogi wolności": Odcinek 8.

  . Janina interweniuje u brata, zmuszając go do zmiany zdania.

Dyskusje na temat: janina