• Informacje na temat:

  janina englert

Artykuły na temat: janina englert
 • Maja Ostaszewska i Michał Englert: W czym się nie zgadzają?

  ...wywołuje entuzjazm jej życiowego partnera, operatora filmowego Michała Englerta (43 l.). - Michał, choć ma podobne poglądy, to niepokoi się, bo to co robię spala mnie i zajmuje mnóstwo czasu. Często znikam...

 • "Przepis na życie": Maja Ostaszewska woli partnerstwo od... małżeństwa

  Maja Ostaszewska, czyli niezapomniana Beata Darmięta z „Przepisu na życie”, od 10 lat związana jest z operatorem Michałem Englertem. - Jesteśmy wiecznymi narzeczonymi – mówi i dodaje, że nie zamierza na razie poślubić ukochanego...

 • Dali córce na imię Janinka

  Maja Ostaszewska i Michał Englert w sierpniu zostali rodzicami Janiny. "Obojgu nam się to imię ogromnie spodobało, mówię do niej Janinka, Janusia" - zdradza aktorka.

 • Maja Ostaszewska na razie nie planuje wychodzić za mąż!

  Aktorka w przeszłości była związana  z reżyserem Lukaszem Barczykiem. Od kilku lat jest szczęśliwa u boku operatora filmowego i scenarzysty, Michała Englerta. Para ma dwoje dzieci, 8-letniego obecnie Franciszka i dwa lata młodszą Janinę. Dotąd jednak nie zdecydowali się powiedzieć sobie "tak". Czy kiedykolwiek zamierzają w ogóle to zrobić? Okazuje się, że Mai Ostaszewskiej nie spieszy się...

 • Maja Ostaszewska ma poczucie misji do spełnienia?! Dlaczego to robi?!

  ...zawłaszczać jej przestrzeni. Urodziła się w artystycznej rodzinie. Również własna rodzina daje jej wielką siłę. Razem z Michałem Englertem (42 l.), operatorem filmowym i scenarzystą wychowuje dwójkę...

 • Maja Ostaszewska

  ...związana była z reżyserem Łukaszem Barczykiem. Obecnie jest w związku z Michałem Englertem, synem aktorki Marty Lipińskiej i reżysera oraz dyrektora warszawskiego Teatru Współczesnego Macieja Englerta. Mają dwoje dzieci: syna Franciszka (ur. 2007) oraz córkę Janinę (ur. 2009). W 2012 roku otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii „Aktorka”.

 • Jej przepis na życie

  W tym roku zdobyła Telekamerę "Tele Tygodnia". Widzowie zadecydowali, że jest najlepszą aktorką 2011 roku! Nie bez znaczenia była rola w serialu TVN "Przepis na życie", gdzie gra doktor Beatę, która za wszelką cenę chce ułożyć sobie życie.

 • Powstanie Warszawskie w kinie

  "Zakazane piosenki" Leonarda Buczkowskiego, "Kanał" Andrzeja Wajdy, "Godzina 'W'" Janusza Morgensterna - to niektóre z filmów podejmujących temat powstania warszawskiego. Najnowszy, "Miasto 44" autorstwa 32-letniego Jana Komasy, trafi do kin 19 września.

Zdjęcia na temat: janina englert
Wideo na temat: janina englert
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.