• Informacje na temat:

  janis joplin piosenkarka

Artykuły na temat: janis joplin piosenkarka
 • Marta Kosakowska była bliska samobójstwa! Jej życie odmieniła modlitwa

  O tym, żeby zostać sławną piosenkarką, Marta Kosakowska postanowiła w rodzinnej Łomży, kiedy jako nastolatka oglądała w MTV teledyski Nirvany, Jimmy’ego Hendrixa, Janis Joplin. Uwielbienie publiczności dostała bardzo szybko.  Młodzi ludzie z miejsca kupili jej muzykę i styl.  Ona na koncertach rzucała się ze sceny w publiczność.  Czerpała ze sławy pełnymi garściami.  - Grałam koncerty, włóczyłam...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Janis Joplin: "Perła" na nowo

  Niektóre gwiazdy nigdy się nie starzeją. Tak jest w przypadku Janis Joplin. W kwietniu ukaże się reedycja płyty "The Pearl Sessions". Wydawnictwo będzie zawierać ostatni studyjny album Joplin oraz niepublikowane dotąd nagrania studyjne i koncertowe.

 • Gospel według Janis Joplin

  Projekt filmu biograficznego, opowiadającego o gwieździe muzyki lat 60. Janis Joplin, nareszcie zaczyna przybierać namacalne kształty. Autorkę płyty "Pearl" miała zagrać piosenkarka Pink, jednak zastąpiona została ona przez Zooey Deschanel ( "Autostopem przez Galaktykę" ).

 • Kto zagra Janis Joplin?

  Nina Arianda, młoda gwiazda Broadway'u i laureatka prestiżowej nagrody Tony, zagra główna rolę w filmowej biografii Janis Joplin.

 • Biografia Janis Joplin w kinie

  Barwne życie legendy blues-rocka, Janis Joplin, zostanie przeniesione na ekran w 2013 roku. Powstaną aż dwa filmy inspirowane życiem wokalistki. Ostatnio biografia gwiazdy trafiła także na deski teatru.

 • Podwójna biografia Janis Joplin

  W Holllywood trwają przygotowania do realizacji aż dwóch filmów o życiu i przedwczesnej śmierci legendarnej piosenkarki Janis Joplin. Bardziej zaawansowany jest obecnie projekt "Piece of My Heart", w którym wystąpi Renee Zellweger ( "Dziennik Bridget Jones" , "Chicago" ). Zadanie napisania scenariusza tej wersji powierzono właśnie Anne Meredith ("Rated X", "Bastard Out of Carolina").

 • Samochód Janis Joplin w muzeum

  Czerwony kabriolet Porsche 365 z 1965 roku, należący kiedyś do Janis Joplin wzbogacił kolekcję Petersen Automotive Museum, specjalizującego się w zbieraniu samochodowych pamiątek po gwiazdach rocka.

 • Renee Zellweger w roli Janis Joplin

  Renee Zellweger ( "Chicago" , "Do diabła z miłością" ) spełni jedno ze swoich największych aktorskich marzeń i zagra legendarną piosenkarkę Janis Joplin w filmie "Piece of My Heart". Najpierw jednak powtórnie wcieli się w bohaterkę "Dziennika Bridget Jones" . Opowieść o tragicznej gwieździe muzyki powstanie najprawdopodobniej w przyszłym roku.

 • Zagra Janis Joplin!

  Wyck Godfrey, producent filmowej sagi "Zmierzch", w wywiadzie dla serwisu FearNet zdradził, że pracuje obecnie nad dokumentalnym obrazem opowiadającym o życiu Janis Joplin. Słynną piosenkarkę zagra w nim Amy Adams, gwiazda "Wątpliwości" i "Julie i Julii".

Zdjęcia na temat: janis joplin piosenkarka