• Informacje na temat:

  janowska aktorka

Artykuły na temat: janowska aktorka
 • Alina Janowska: stan aktorki pogarsza się

  Pani Alina i jej mąż Wojciech Zabłocki mają dziesięcioro wnucząt (małżonkowie są rodzicami Katarzyny i Michała, z pierwszego małżeństwa aktorka ma zaś córkę Agatę, a pan Wojciech syna Marcina). Ojcem(...), tłumacząc, żona niestety nie zasiadła z bliskimi do stołu wigilijnego. Od dwóch lat bowiem Alina Janowska nie wstaje z łóżka. - Nie zdaje sobie sprawy, że na świecie pojawiła się Alinka... Z bliskich jej...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Nie żyje Alina Janowska! Wybitna aktorka miała 94 lata! Na co zmarła?

  Po długiej chorobie zmarła Alina Janowska. Informację o śmierci podał prezes Artystów Scen Polskich, Olgierd Łukaszewicz.

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Nie żyje Alina Janowska

  Aktorka zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Miała 94 lata.

 • Alina Janowska w "Plebanii"

  Dobra wiadomość dla wielbicieli talentu Aliny Janowskiej. Słynna Eleonora Gabriel z serialu "Złotopolscy" dołączyła właśnie do obsady "Plebanii". Co więcej, ponownie wcieliła się w rolę babci Aleksandry Woźniak.

 • Alina Janowska upamiętniona przez Urząd Dzielnicy Żoliborz

  Alina Janowska (+94 l.) była nie tylko aktorką, ale też radną. Właśnie doceniono jej działalność na rzecz dzielnicy.

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  Żyje w biegu. Alina Janowska (88 l.), legenda polskiego kina i teatru, nie wie co to odpoczynek. Po prostu nie ma na to czasu.

 • "Złotopolscy": Alina Janowska w ciężkim stanie!

  ..., np. z dzieciństwa. Rozpoznaje tylko nas, bliskie osoby". Stan zdrowia 93- letniej gwiazdy kina i małego ekranu pogarsza się z dnia na dzień. Tabloidy donoszą, że aktorka nie wstaje już z łóżka: "Nie liczę już, że jej stan się poprawi. To raczej niemożliwe. Sytuacja jest dramatyczna. Moja żona już nie kontaktuje" - dodaje Wojciech Zabłocki w wywiadzie dla "Faktu". Alina Janowska cały czas...

 • Alina Janowska kończy 90 lat

  Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek Alina Janowska kończy we wtorek, 16 kwietnia, 90 lat. "Jak to się stało, że zostałam aktorką? Nie marzyłam, nie kształciłam się, ja się po prostu do tego urodziłam" - mówi.

Zdjęcia na temat: janowska aktorka
 • Lindsay Lohan
Wideo na temat: janowska aktorka
 • Zdobywcy Telekamer 2009

  Wśród laureatów 12. gali Telekamer znaleźli się: Marta Żmuda Trzebiatowska (aktorka), Tomasz Karolak (aktor), Feel (muzyka), Szymon Majewski (osobowość w rozrywce), Justyna Pochanke (informacje), Bogdan Rymanowski (publicystyka) oraz Maciej Kurzajewski (komentator sportowy). Za najlepszy program rozrywkowy uznano "Mam talent", a wśród seriali nagrodzono produkcje "Ranczo" i "Barwy szczęścia

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: janowska aktorka