• Informacje na temat:

  janowski tenis

Artykuły na temat: janowski tenis
 • Robert Rozmus w singlu i debel Jan Englert - Robert Janowski zostali zwycięzcami czwartej już edycji Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich Beskid Cup, rozegranego na kortach SPA Hotel JAWOR w Jaworzu k. Bielska-Białej.

 • Fałszywy wnuczek

  Energii i pogody ducha zazdrościła Alinie Janowskiej cała ekipa "Na dobre i na złe". Znakomita aktorka wkrótce skończy 88 lat, ale wcale nie myśli o emeryturze.

 • Zna receptę na długowieczność!

  ...prostu idealnie" - twierdzi aktorka. Zdaniem Aliny Janowskiej swoją obecną świetną kondycję fizyczną i psychiczną zawdzięcza w dużej mierze własnemu ojcu. "Każdego ranka ojciec kazał mnie i bratu myć(...) rodzaju ruchu - namiętnie grywa w tenisa, pływa, jeździ na nartach. Jej recepta na długowieczność brzmi następująco: "Żyć intensywnie. Mieć swoje pasje, uprawiać sporty. Poza tym sport sprzyja również...

 • Okradziona przez "wnuczka"

  Energii i pogody ducha zazdrościła Alinie Janowskiej cała ekipa "Na dobre i na złe". Znakomita aktorka wkrótce skończy 88 lat, ale wcale nie myśli o emeryturze.

 • Śpiewa i kibicuje

  Od lat stara się być wierny swoim pasjom. Prawdziwą jego miłością jest muzyka i sport. Z tego nigdy nie chce zrezygnować.

Wideo na temat: janowski tenis
 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...