• Informacje na temat:

  janowski z synem

Artykuły na temat: janowski z synem
 • Chora Alina Janowska dostała od syna niezwykły prezent

  Michał Zabłocki (53 l.) przygotował dla swojej chorej mamy Aliny Janowskiej (94 l.) tomik poezji.

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Na pogrzebie Aliny Janowskiej doszło do kradzieży!

  Informacja o śmierci Aliny Janowskiej wstrząsnęła aktorskim światem. Gwiazda kultowej "Wojny domowej" to postać wybitna. Jej dorobek artystyczny jest bardzo bogaty. A za zasługi dla polskiej kultury(...) Krzyżem Powstańczym. *** Aktualizacja Odnalazły się odznaczenia należące do Aliny Janowskiej. Według wyjaśnień policji syn aktorki pozostawił je przez przypadek przy jednym ze stołów na cmentarzu...

 • Syn Janowskiego w serialu

  Makary Janowski, syn prowadzącego program "Jaka to melodia?" Roberta Janowskiego pojawi się gościnnie w serialu "Domu nad rozlewiskiem".

 • Alina Janowska upamiętniona przez Urząd Dzielnicy Żoliborz

  ...nawet Przewodniczącą Rady Dzielnicy. Jak mówi "Życiu na Gorąco" mąż Janowskiej, rodzina podjęła też decyzję w sprawie cennych pamiątek należących do aktorki. - Charakterystyczne stroje, związane ze(...) wykształcenie, inteligencję i to, że lubi dzieci. Para doczekała się dwójki wspólnych dzieci, Michała i Kasi. W 2014 roku bliscy Aliny Janowskiej wyznali, że aktorka cierpi na chorobę Alzheimera...

 • R. Janowski ożenił się

  Robert Janowski (43 l.), popularny aktor, piosenkarz i gospodarz programu "Jaka to melodia?", w sobotę, 28 sierpnia, stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest wieloletnia partnerka Katarzyna Dańska (31 l.).

 • Alina Janowska po raz kolejny zostanie babcią!

  Rodzina Aliny Janowskiej (93 l.) niebawem znów się powiększy. W Boże Narodzenie na świecie pojawi się kolejna wnuczka.

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  Żyje w biegu. Alina Janowska (88 l.), legenda polskiego kina i teatru, nie wie co to odpoczynek. Po prostu nie ma na to czasu.

 • Alina Janowska: Pod troskliwą opieką rodziny

  O chorą na Alzheimera żonę z wielkim poświęceniem troszczy się jej ukochany mąż Wojciech Zabłocki (85 l.). Ogromnym wsparciem są też dzieci. - Mama choruje już od pięciu lat. Na początku zapominała tylko od czasu do czasu, ale z każdym rokiem choroba nasilała się - mówi "Dobremu Tygodniowi" syn aktorki Michał Zabłocki. Choć dwie córki Aliny Janowskiej mieszkają w USA, starają się odwiedzać mamę...

 • 20 lat wolności z legendami

  W ramach obchodów 20. rocznicy symbolicznego końca komunizmu 4 czerwca w Warszawie odbędzie się galowy koncert "20 lat wolności". Wystąpią legendy rocka z lat 80.