• Informacje na temat:

  jantar krawczyk

Artykuły na temat: jantar krawczyk
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Przystojny letnik uwiedzie Małgosię Jantar?

  Małgosia Jantar (Joanna Brodzik) wpadnie w oko przystojnemu biznesmenowi, który postanowi spędzić lato w pensjonacie nad rozlewiskiem. Adam (Mikołaj Krawczyk) od razu da jej do zrozumienia, że jest nią zainteresowany... Czy skradnie jej serce?

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Małgosia padnie ofiarą oszusta?

  Małgosia Jantar (Joanna Brodzik) wpadnie w sidła, które zastawi na nią Adam (Mikołaj Krawczyk). Przystojny letnik oczaruje właścicielkę siedliska nad rozlewiskiem. Okaże się jednak, że bardziej niż na niej zależy mu na jej pensjonacie!

 • "Jestem artystą poszukującym"

  Romuald Lipko na muzycznej scenie funkcjonuje od początku lat 70. Największą popularność przyniosła mu oczywiście działalność w Budce Suflera, której jest...

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Adam zmieni pensjonat Małgosi w... motel dla TIR-owców!

  Adam (Mikołaj Krawczyk) przejmie pensjonat Małgosi (Joanna Brodzik) i przekształci go w motel "Tempo", którego menadżerem zostanie... Kuba (Antoni Królikowski).

 • Koszalin stolicą polskiego kina

  Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" będzie miał od tego roku nową formułę - w konkursach wystartują wyłącznie polskie filmy. Tegoroczna, 26. już edycja festiwalu potrwa od 20 do 23 czerwca. Przyznane zostaną trzy rodzaje nagród - Wielkie Jantary, Małe Jantary i Super Jantar.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem" aktorzy już na planie zdjęciowym

  Trwają zdjęcia na planie nowej części serialu TVP1 "Pensjonat nad rozlewiskiem". Ulubieni oraz nowi bohaterowie po czterech latach przerwy znów spotkali się na mazurach. Emisja kolejnej, 6. serii sagi, opowieści o losach Małgosi Jantar planowana jest na grudniowe wieczory w Jedynce.

 • Kiljański na święta

  "Hotel", najnowszy album Moby'ego, w niespełna dwa tygodnia od premiery osiągnęła w Polsce status Złotej płyty, jednak na 1. miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce wciąż znajduje się Krzysztof Kiljański. Dominacja jego albumu "In The Room" trwa już półtora miesiąca. Tymczasem na 7. miejscu zadebiutowała składankowa płyta "Jest nas wielu", a w sumie w zestawieniu OLiS pojawiło się aż dziewięć nowości.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Mały, piegowaty rudzielec zawładnął sercami ekipy

  ...w dodatku śpiewa" - opisuje w rozmowie z PAP Life producentka kontynuacji przygód Małgorzaty Jantar oraz jej najbliższych. Jak dodaje Kalicińska, podczas nagrywania scen na planie nie obyło się bez płaczu. "Oj, będzie wyciskanie łez. To bardzo dobry wątek i świetna dziewczynka" - ocenia. Obok aktorów znanych z poprzednich serii zobaczymy też nowe twarze, m.in. Mikołaja Krawczyka. "To...

 • Kasia Rodowicz śpiewa "Polskie piosenki" (nowa płyta)

  7 października pojawi się płyta "Polskie piosenki" wokalistki Kasi Rodowicz będąca hołdem dla twórców polskiej piosenki z lat 60., 70. i 80.

Wideo na temat: jantar krawczyk
 • Made in Poland

  "Made in Poland" - dwa dni z życia chorego z nienawiści chłopaka z bloków o imieniu Boguś (Piotr Wawer), który porzuca ministranturę i z napisem "fuck off" wytatuowanym na czole rusza przez osiedle, nawołując do buntu. Nikt jednak nie jest zainteresowany rewolucją, a demolowanie budek telefonicznych i samochodów nie przynosi ulgi, tylko kłopoty. Na swojej drodze konfrontuje się ze swoimi dawnymi mistrzami: księdzem, którego do pracy na blokowisku zesłał podczas widzenia sam Jezus Chrystus...