• Informacje na temat:

  janusz bartek

Artykuły na temat: janusz bartek
 • "Na Wspólnej": Danka chce uciec od wspomnień o mężu... do Janusza?!

  Danka chce sprzedać mieszkanie - nie może wytrzymać wszystkich wspomnień, które się z nim wiążą. Niespodziewanie, Marek jej tego zabrania! Między Zimińskimi dochodzi do bardzo emocjonalnej rozmowy... Po niej Danka szuka ukojenia - spotyka się z Januszem. Marcin namawia Michała, żeby wrócił do żony... póki nie jest za późno! Kinga coraz lepiej dogaduje się z Bartkiem. Ewidentnie widać, że...

 • Tomasz Kot ogolił głowę do roli

  Przed Tomaszem Kotem kolejne aktorskie wyzwanie. Właśnie bierze udział w zdjęciach do komediodramatu "Życie jest piękne", w którym gra pierwszoplanową rolę. Film inspirowany jest historią zmarłego w 2009 r. aktora Tadeusza Szymkowa.

 • Margaret pokazała swojego przyjaciele w śniadaniówce!

  Margaret (25 l.) pokazała w śniadaniówce swojego przyjaciela. Bartek Janusz to stylista fryzur, który wspiera wokalistkę w jej karierze i jest jej dobrym duszkiem.

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Na Wspólnej

  Bartek przeprasza Romę _ jest gotów być z nią i z dzieckiem. Zirytowana kobieta oznajmia, że nie wie, z kim jest w ciąży! Tymczasem biznesmen Wawrzyniak...

 • Niecodzienny Bartek Wrona

  Tylko w INTERIA.PL możecie już oglądać nowy teledysk pamiętanego z boysbandu Just 5 wokalisty Bartka Wrony.

 • Szkoła

  Janusz Malinowski z licealnej 3 c jest zafascynowany sportem, jednak jego ojciec wymarzył sobie, że syn będzie prawnikiem. Nastolatek wolałby spędzać czas...

 • Janusz Kamiński zakończył zdjęcia

  Mimo zacinającego śniegu i deszczu zakończyły się zdjęcia do filmu "Hania" Reżyserem i operatorem jest laureat Oscara Janusz Kamiński. Jest to jego pierwszy polski film.

 • M jak miłość

  Do Lipnicy przyjeżdża Janusz Rawicz _ biznesmen, który planuje wybudować w okolicy fabrykę. Mężczyzna poznaje przypadkiem Jankę _ i od razu ulega jej urokowi....

 • Młodzi filmowcy debiutują

  W Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy rozpoczęła się produkcja trzech półgodzinnych filmów fabularnych w ramach programu "30 minut". Reżyserują je filmowcy u progu swojej kariery zawodowej: Bartek Konopka, Dariusz Glazer i Dorota Lamparska, a występują m.in. Borys Szyc, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Grażyna Barszczewska i Jacek Braciak.

Zdjęcia na temat: janusz bartek
Wideo na temat: janusz bartek
 • Margaret pokazała swojego przyjaciela w śniadaniówce!

  Margaret i fryzjer Bartek Janusz opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o swojej przyjaźni. Poznali się, gdy wokalistka zaczynała swoją karierę. Jak wyglądały początki ich znajomości? "Ja się go bałam przez długi czas" - zdradziła artystka. "Lubimy sobie pomieszkać razem" - powiedział Janusz. Czy był moment, kiedy ich przyjaźń została wystawiona na próbę? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2763.

  Bartek przeprasza Romę - jest gotów być z nią i z dzieckiem. Zirytowana kobieta oznajmia, że nie wie, z kim jest w ciąży! Tymczasem biznesmen Wawrzyniak chce zrezygnować z kampanii Kingi - obawia się(...) nadwyrężył ją ratując pacjentkę, ma niedowład i drżenie dłoni! Hoffer jest przerażony. Podczas kontroli Janusz kategorycznie każe mu wziąć urlop - dać ręce i psychice odpocząć. Kamil oczywiście nie słucha

Dyskusje na temat: janusz bartek
 • Re: "M jak miłość": Bolesne wyznania

  W 1083. odcinku w serialu pojawi się nowy bohater - Janusz Rawicz.,który do odcinka numer 4578 zestarzeje się okrutnie.Ale dobra,nie o to chodzi.W międzyczasie Janka skonstatuje,że to nie żaden(...) i powiedz mi jak bardzo zostałaś kiedyś skrzywdzona!".Janka nic.Wojtek też nic.Janka znowu nic.Wojtek szlochając rozpędza się i uderza w dąb.Tymczasem Bartek - po bójce na przystanku - będzie miał poważne

 • Bartek Kasprzykowski (Janusz)

  Jestem mile zaskoczona kreacją p.Kasprzykowskiego.Nie sądziłam,że tak znakomicie wykreuje postać Janusza. Przekonał mnie,że jest naprawdę dobrym aktorem,ma ciekawe środki wyrazu,gra interesująco!!!!

 • Janusz (Bartek Kasprzykowski)

  Panie Bartku,mam nadzieje ,ze dalsze odcinki wywolaja w nas ,widzach i fanach Rozlewiska ogromny wybuch milosci do serialowego Janusza.Jak do tej pory -nie ma szans!! Przykro mi z tego powodu.

 • Re: Janusz (Bartek Kasprzykowski)

  Zostalo mi zlozyc kondolencje dla Rodziny

 • Re: Janusz odzyskuje przytomność…

  Poprostu mi tej Marty jest zal, wszyscy sie pytali jak ona sie czuje a ona tylko " Janusz ohh janusz " mam jus tego dosyc..

 • Re: Janusz odzyskuje przytomność…

  I tak UMARNIE! I tak umrze* Ale to tez nie jest pewne.

 • Re: Dziś kończy 36 lat

  Gwałciciel Janusz, to pewno rola jego życia;) Wszystkiego naj, naj, naj i... Dobrej roli w niezłej produkcji