• Informacje na temat:

  janusz borys

Artykuły na temat: janusz borys
 • Borys oświadczy się Ewie!

  Wkrótce Borys (Oleg Sawkin) poprosi Ewę (Ewa Gawryluk) o rękę, lecz ona znajdzie powody, by nie przyjąć oświadczyn Orłowa. Poznaj szczegóły!

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Borys walczy o Ewę

  Ewa (Ewa Gawryluk) od czasu rozstania z Borysem (Oleg Sawkin) nie myślała o sprawach sercowych. Teraz absztyfikanci ustawiają się do niej w kolejce!

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Janusz zazdrosny o Szyca?

  Natasza Urbańska jest dyplomatką. Żeby nie urazić uczuć męża, dyskretnie milczy o współpracy z przystojnym Borysem Szycem . To znaczy, że jest co przemilczeć?

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Zmarł Janusz Morgenstern

  We wtorek nad ranem w wieku 89 lat zmarł wybitny reżyser filmowy Janusz Morgenstern. Wśród jego bogatego dorobku znajdziemy takie serialowe perły jak "Stawka większa niż życie", "Polskie drogi" czy "Kolumbowie".

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Borys Szyc zarabia 15 tysięcy na dobę

  Borys Szyc (32 l.) to dopiero jest gwiazda! Aktor jest bezkonkurencyjny i bije rekordy w zarobkach. W dobie kryzysu jako jedyny dostaje aż 15 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy na planie kinowego przeboju. A pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu Borys musiał się zadowolić jedynie pięcioma tysiącami dniówki.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

Zdjęcia na temat: janusz borys