• Informacje na temat:

  janusz flaga

Artykuły na temat: janusz flaga
 • “Służby specjalne": Kto jest kim w nowym ministerialu TVP2?

  ..., która ma rzekomo zniwelować straty spowodowane likwidacją WSI. W jej skład wchodzą: podporucznik Aleksandra Lach (Olga Bołądź), pułkownik Marian Bońka (Janusz Chabior) i kapitan Janusz Cerat (Wojciech(...) bohaterki - ujawnia aktorka. Widzów serialu na pewno poruszy wątek adopcji dziecka i życiowe dramaty kapitana Janusza Cerata. - Chciałem pokazać pełnowymiarową postać człowieka, który może chcieć mieć...

 • W Archikatedrze św. Jana w Warszawie rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe aktora Janusza Zakrzeńskiego, który zginął w katastrofie samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. Trumna zmarłego artysty przykryta jest biało-czerwoną flagą.

 • Wystartowała "Bitwa na głosy"

  Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Bitwy na głosy", w którym zaprezentowane zostały cztery pierwsze zespoły. Dowodzą nimi Mezo, siostry Natalia i Paulina Przybysz, Janusz Panasewicz oraz Edyta Górniak.

 • Guns N' Roses: 2 godziny spóźnienia

  Z ponad dwugodzinnym opóźnieniem jeden z najpopularniejszych zespołów w historii rocka Guns N' Roses rozpoczął w środę wieczorem (11 lipca) koncert na Stadionie Miejskim w Rybniku. To drugi występ grupy w Polsce; pierwszy odbył się w 2006 roku w Warszawie.

 • Bon Jovi w Polsce: Cadillac, przeboje i... oświadczyny

  Zespół Bon Jovi z pewnością zapamięta na długo swój pierwszy koncert w Polsce. Występ amerykańskiej formacji w Gdańsku w środę (19 czerwca) przyciągnął 30 tys. fanów, wśród których znalazł się mężczyzna z... pierścionkiem zaręczynowym. W trakcie jednego z utworów doszło do oświadczyn.

 • Ich Troje sprzedali najwięcej

  Związek Producentów Audio i Video (ZPAV) opublikował listę wydawnictw, które uzyskały w 2002 roku status Złotej, Platynowej lub Diamentowej Płyty. Z zestawienia tego czarno na białym wynika, że ubiegły rok należał do zespołu Ich Troje. Zespół Michała Wiśniewskiego jest jedynym, który w 2002 roku zdobył Diamentową Płytę, co oznacza, że "Po piąte... a niech gadają" kupiło już ponad 350 tys. Polaków.

 • Eurowizja: Pierwsze próby

  Trwają pierwsze próby przed 54. Konkursem Piosenki Eurowizji. Dziś ze sceną w Moskwie zapoznała się z polska reprezentantka - Lidia Kopania.

 • Rockmani o stanie wojennym

  "Zima wasza, wiosna nasza" - to nazwa telewizyjnego koncertu, który odbędzie się we wtorek, 12 grudnia, w Hali Stoczni w Gdańsku. Okazją jest 25. rocznica wprowadzenia stanu wojennego, przypadająca w środę, 13 grudnia. Na scenie pojawią się m.in. Maciej Maleńczuk, Golden Life, Izrael, Patrycja Markowska i Jary Band, dowodzony przez Krzysztofa "Jarego" Jareczewskiego, pierwszego wokalisty Oddziału Zamkniętego.

 • Gen. Skrzypczak i Bogusław Wołoszański na Przystanku Woodstock

  Poznaliśmy nazwiska pierwszych wykładowców Akademii Sztuk Przepieknych na tegorocznym Przystanku Woodstock (2-4 sierpnia).

 • "Lincoln": Dykteryjki i związki partnerskie

  Wojna secesyjna to chyba najważniejsza historyczna trauma Stanów Zjednoczonych. Trudno się dziwić, że tak często pojawia się w kinie amerykańskim. Równie chętnie - w wersji bardziej lub mniej serio - sięgano po postać Abrahama Lincolna, 16. prezydenta USA zamordowanego w zamachu przez aktora. Steven Spielberg połączył dwa w jednym i opowiedział o losach słynnej 13. poprawki, znoszącej niewolnictwo w Ameryce. Powstał teatr telewizji, choć z pewnością efektowny.