• Informacje na temat:

  janusz justyna

Artykuły na temat: janusz justyna
 • "Druga szansa": Czy Justyna da szansę ojcu?

  Dziadek (Janusz Chabior) podejmuje ostatnią próbę namówienia Niny na wyjawienie Justynie całej prawdy o wydarzeniach sprzed 20 lat.

 • Janusz Gajos o filmie "Body/Ciało": Wielka tajemnica

  - Nie widziałem polskiego filmu, który byłby podobny do tego, który właśnie nakręciliśmy - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z Interią podczas Berlinale. Piątego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 9 lutego, miał premierę najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", w którym wybitny polski aktor gra główną rolę.

 • Młodszy syn Justyny Steczkowskiej zebrał owacje na stojąco!

  Justyna Steczkowska (43 l.) pęka z dumy, gdy przed swoim występem słyszy: "A teraz przed państwem młody i obiecujący pianista, Stanisław Myszkowski, który będzie akompaniował mamie!". Taka zapowiedź zazwyczaj kończy się owacjami na stojąco! 11-letni Staś właśnie stawia pierwsze kroki na profesjonalnej estradzie.

 • Justyna Suwała: Odkrycie Szumowskiej

  Na sekretny, facebookowy casting do "Body/Ciało", jechała ze łzami w oczach, zasłuchana w muzykę The Doors. Zapomniała tekstu i do ostatniej chwili rozważała... ucieczkę z miejsca przesłuchań. Została, a jej improwizacja tak bardzo spodobała się Małgorzacie Szumowskiej i Michałowi Englertowi, że powierzyli jej rolę u boku samego Janusza Gajosa. Dziś o Justynie Suwale, sensacyjnej debiutantce

 • "Klan": Dwa śluby!

  Najpierw oświadczyny Pawła (Tomasz Stockinger) przyjęła Wiga (Dorota Kamińska), teraz pierścionek zaręczynowy od Janusza (Michał Lesień-Głowacki) dostanie Agnieszka (Paulina Holtz)... W rodzinie Lubiczów szykują się dwa śluby!

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.

 • Pierwsza miłość

  Malwina nie zamawia odżywek, o które prosiła Justyna. Oświadcza jej, że w przeciwieństwie do pozostałych mieszkańców Wadlewa nie ma zamiaru się nad nią...

 • "Body/Ciało": Przypowieść o współczesnym człowieku

  Przypowieść o współczesnym człowieku i jego lękach oraz o tym, że nie widzimy tego, co jest najbliżej nas - tak swój film "Body/Ciało", w którym występuje m.in. Janusz Gajos, opisała Małgorzata Szumowska.

 • "To nie koniec świata": Paweł i piękne kobiety

  Anka zmysłowo się uśmiecha, Kamila kusi i próbuje ściągnąć Pawła do Warszawy, Justyna namawia menadżera na kolejny wywiad i chce omamić swoimi wdziękami, a do tego do klubu zagląda piękna Małgorzata, matka chłopca, który marzy o piłkarskiej karierze.

 • Tomasz Ziętek: Ze śmiercią mu do twarzy

  Powiedzieć o Tomaszu Ziętku, że ze śmiercią mu do twarzy, to jak nic nie powiedzieć. Na dużym ekranie debiutował jako... martwy Zbyszek Godlewski, niesiony na drzwiach w "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Trzy lata później ginął za ojczyznę jako Jan Bytnar "Rudy" w "Kamieniach na szaniec". Teraz oko w oko ze śmiercią stanie w wyczekiwanym obrazie "Body/Ciało".

Zdjęcia na temat: janusz justyna
Dyskusje na temat: janusz justyna
 • Re: Mężczyzny nie można zmienić, tylko zamienić

  masz rację też na to zwróciłem uwagę, czyli sami swoi/salcie i icki/ i wszystko jasne jakiej narodowosci byl janusz korczak? Na Swiecie dopiero wtedy bedzie dobrze ,kiedy czlowiek ,bedzie sie modlil do drugiego czlowieka,bez wzgledu na jego kolor skory,narodowosc ,religie itd. Teraz jest wam lepiej tylko wtedy,kiedy drugiemu dokuczycie i dokopiecie.Ciezko jest zniesc jak widac , czyjs