• Informacje na temat:

  janusz kaczmarek

Artykuły na temat: janusz kaczmarek
 • Gwiazdy wygrały z politykami!

  Murawa boiska zniosła wszystkie podziały polityczne. W drużynie Sejmu po raz kolejny zagrali politycy różnych ugrupowań w tym: Roman Kosecki, Grzegorz Schetyna, Janusz Piechociński, Adam Hofman, Tomasz Kaczmarek, Wojciech Olejniczak, Tomasz Grabowski, Arkadiusz Mularczyk i Jerzy Borkowski. Drużynę TVN pod silną nogą kapitana Kamila Durczoka stanowili: Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller...

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Serialowy przewodnik

  W czasie spotkania z siostrą Agnieszka opowiada o tym, że właśnie dowiedziała się, iż Janusz jest żonaty. Ola nie potrafi ukryć niedowierzania. Sugeruje, że to może jakiś niezbyt mądry żart. odc. 2924 W trakcie bardzo emocjonalnej dyskusji Janusz próbuje przekonać narzeczoną, że ślub w Las Vegas wziął jedynie dla żartu. Prosi Lubicz, by tylko przełożyła ślub a nie odwoływała go bezterminowo. Natomiast...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Serialowy przewodnik

  ...jedzie do Sandry do szpitala. Dziewczyna pyta go, komu powiedział o jej ciąży i czy nie obawia się, że ktoś o całej sytuacji może donieść Zycie. Janusz ma niespodziankę dla Agnieszki. Dostał zaproszenie...

 • Przedawnione przestępstwo Polańskiego

  Przestępstwo zarzucane reżyserowi Romanowi Polańskiemu ( "Pianista" , "Dziecko Rosemary" ), zgodnie z polskim prawem, uległo przedawnieniu w 1987 roku - odpisał bełchatowskiemu posłowi Arnoldowi Masinowi (LPR) prokurator krajowy Janusz Kaczmarek. "Dziennik Łódzki" publikuje treść listu, który Kaczmarek napisał w imieniu ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

 • Jan A.P. Kaczmarek, wybitny kompozytor filmowy i teatralny, laureat Oscara za muzykę do "Marzyciela", zakończył niedawno w Łodzi pracę nad muzyką do filmu Janusza Kamińskiego "Hania".

 • Grochowska i Simlat w "Hani"

  Agnieszka Grochowska, Łukasz Simlat i Maciej Stolarczyk zagrają główne role w reżyserowanym przez znanego operatora Janusza Kamińskiego filmie "Hania"; autorem muzyki do tego obrazu będzie zdobywca Oscara, Jan A.P. Kaczmarek - poinformowali twórcy filmu na specjalnej konferencji prasowej.

 • W środę, 11 października, w Graumans Egyptian Theatre w Hollywood, odbyła się światowa premiera thrillera "Lost Souls", debiutu reżyserskiego Janusza Kamińskiego, cenionego polskiego operatora, zdobywcy dwóch Oscarów za zdjęcia do obrazów Stevena Spielberga "Lista Schindlera" i "Szeregowiec Ryan". Główną rolę w filmie gra Winona Ryder.

 • Złote Globy: Kaczmarek nominowany

  Jan A.P. Kaczmarek , polski kompozytor od lat pracujący w Hollywood, został nominowany do Złotych Globów - nagród Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Twórca ma szansę na tę prestiżową nagrodę za muzykę do obrazu "Marzyciel" .