• Informacje na temat:

  janusz kruka

Artykuły na temat: janusz kruka
 • Elżbieta Dmoch (65 l.) nigdy nie pogodziła się ze śmiercią męża Janusza Kruka. Dziś żyje we własnym świecie i odrzuca pomoc dawnych przyjaciół.

 • Screen and Sound Fest. Let's See The Music 2014: Nagrody rozdane

  W sobotę, 25 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu.

 • "M jak miłość": To oni najwięcej namieszali w serialach w 2014!

  Joanna Kulig, Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Sienkiewicz, Marta Król, Aleksandra Domańska, Marta Ścisłowicz, Karolina Nolbrzak, Stefan Pawłowski, Przemysław Sadowski, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Mateusz Damięcki i Janusz Chabior - oto szczęśliwa trzynastka aktorów, którzy najbardziej zaznaczyli się w polskich serialach Anno Domini 2014. Zajrzyjcie do naszego subiektywnego rankingu...

 • Nagroda im. Krzysztofa Mętraka: Laureaci 2015

  Jury XIX Konkursu o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka przyznało swe doroczne nagrody dla wyróżniających się młodych krytyków filmowych. Grand Prix otrzymała Anka Herbut, a II nagrodę - Piotr Mirski, współpracujący z naszym serwisem Film. Gratulujemy!

 • ..., balangując bez opamiętania. Także w małżeństwie Elżbiety i Janusza pojawiły się rysy. „Dla Kruka każdy pretekst był dobry, aby urwać się z flachą na miasto, i gdyby nie upór Elżbiety, nie skomponowałby(...)Był 18 czerwca 1992 r., gdy Janusz Kruk, autor śpiewanych przez całą Polskę przebojów grupy 2 plus 1, dostał zawału. Od dawna chorował na serce, ale nie oszczędzał się – ani w życiu, ani na scenie...

 • "Moją misją jest dbanie o pomniki" (wywiad z grupą Kruk)

  "W świecie tajemnic i zagadek lepiej niczego nie zakładać" - mówi nam Piotr Brzychcy, gitarzysta i lider hardrockowej grupy Kruk. Formacja z Dąbrowy Górniczej na początku czerwca wydała nowy album "Before", na którym zadebiutował wokalista Roman Kańtoch.

 • Elżbieta Dmoch przerywa milczenie! "Nigdy nie wrócę do śpiewania"

  Szczyt jej popularności przypada na lata 70. Z pasji do muzyki Elżbieta Dmoch wraz z ukochanym Januszem Krukiem założyła zespół 2 plus 1. Ich koncerty odbywały się nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.  Niestety, wszystko skończyło się, gdy Kruk odszedł do innej kobiety. Dmoch przeżyła załamanie nerwowe. Po śmierci Kruka w 1992 roku było jeszcze gorzej, popadła w głęboką depresję. Zniknęła...

 • "Zaczynał od wkurzania sąsiadów"

  Grzegorz Kupczyk to jedna z legend rodzimej sceny ciężkiego grania. Przede wszystkim grupy Turbo (z nią odnosił największe sukcesy, wielki przebój "Dorosłe dzieci", do dziś obowiązkowy punkt na niemal wszystkich występach) i własne CETI, ale także współpraca z takimi zespołami jak Non Iron, Kruk, Panzer X, Esqarial, Chainsaw, Aion, Dragon czy Red Pink.

 • Elżbieta Dmoch: czy wyrwie się ze szponów depresji? "Żyje bardzo skromnie"

  Janusza Kruka i jego trzecia żona) oraz niewielka emerytura" - czytamy w gazecie. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd i celebrytów(...)W latach 70. była wielką gwiazdą polskiej piosenki. To właśnie dzięki pasji do muzyki odnalazła szczęście w miłości. Wraz z ukochanym Januszek Krukiem założyła zespół 2 plus 1. Koncertowali na całym...

 • Nagrody dla młodych krytyków

  W tegorocznej, IX edycji konkursu dla młodych krytyków filmowych o nagrodę im. Krzysztofa Mętraka nagrodzono czwórkę studentów piszących o filmie: Michała Oleszczyka, Dariusza Aresta, Wojciecha Pitalę i Adama Kruka.