• Informacje na temat:

  janusz olejniczak syn

Artykuły na temat: janusz olejniczak syn
 • Sławomira Łozińska załamała się po śmierci syna. Teraz przyszło jej pożegnać byłego ukochanego

  ..., światowej sławy pianistą Januszem Olejniczakiem.  Niestety, wkrótce okazało się, że jej związek to życiowa porażka.  - Kilkanaście lat szarpaniny - opisywała swoje małżeństwo aktorka.  - Byłam tak skupiona na wyczuwaniu jego nastrojów, że nie odróżniałam dnia od nocy. Kochałam za bardzo. Pragnęłam czułości, akceptacji - dodawała.  Sytuacji nie poprawiło pojawienie się na świecie synów: najpierw Tomka...

 • Tydzień pod znakiem "Pianisty"

  Zbliżający się tydzień upłynie pod znakiem "Pianisty" Romana Polańskiego. Światową premierę tego filmu, zaplanowaną na czwartek, 5 września, w warszawskiej Filharmonii Narodowej, poprzedzą między innymi wystawa fotosów z filmu i uroczystość wręczenia reżyserowi Złotego Berła.

 • Kazik solo, Kult w trasie

  Jesień powoli nadchodzi, a to znak, że wkrótce na tradycyjną trasę wybierze się zespół Kult. Fani twórczości Kazika Staszewskiego będą mieć jeszcze więcej atrakcji, bo 1 października ukaże się podwójny solowy album lidera Kultu, zatytułowany "41". Tytuł jest oczywistym nawiązaniem do faktu, iż w tym roku Kazik ukończył 41 lat.

 • Premiera filmu "Chopin, pragnienie miłości"

  W piątek, 1 marca, w warszawskim Multikinie, odbędzie się uroczysta premiera filmu Jerzego Antczaka, "Chopin, pragnienie miłości" . Tego samego dnia film wchodzi do kin w całej Polsce. W premierze, poza ekipą twórców, weźmie udział wiele znanych osobistości - artystów, polityków. Film opowiada o ośmioletnim związku największego polskiego kompozytora z jedną z najgłośniejszych pisarek epoki romantyzmu - George Sand.