• Informacje na temat:

  janusz rewinski teraz

Artykuły na temat: janusz rewinski teraz
 • Janusz Rewiński zaskoczył wszystkich! Sprzedaje auto w internecie! Za ile?

  Chcesz poczuć się niczym Janusz Rewiński (65 l.) i zasiąść za kółkiem klimatycznego auta artysty? Nic straconego, bowiem pojazd został wystawiony do kupna na internetowej aukcji! Zainteresowanych jego nabyciem nie brakuje.

 • "Świat według Kiepskich": Gwiazdy serialu świętują emisję 500. odcinka

  ...- Wiele osób drwiło przed laty z tego serialu, a teraz jest to kultowa produkcja - powiedziała o "Świecie według Kiepskich" Nina Terentiew, otwierając razem z Andrzejem Grabowskim, czyli serialowym Ferdkiem Kiepskim, uroczyste spotkanie gwiazd i twórców najpopularniejszego polskiego sitcomu z okazji emisji 500. odcinka.

 • 500. odcinek "Świata według Kiepskich"!

  ...- mówi wprost. - Teraz jestem przede wszystkim Marianem Paździochem i tak się zresztą bardzo często widzowie do mnie zwracają. Wiele osób traktuje mnie jak postać z serialu, która choć podejrzana moralnie na szczęście jest odbierana pozytywnie - kończy aktor. Propozycję zagrania roli głowy rodziny - Ferdynanda Kiepskiego dostali niemal wszyscy popularni wówczas aktorzy m.in. Janusz Rewiński...

 • Janusz Rewiński: Bez brody, bez pracy

  Zamiast intryg w telewizji ma święty spokój. I tak pragnie żyć.

 • Co słychać na planie "Misia 2"?

  Na Suwalszczyźnie kończy się właśnie pierwsza faza zdjęć do filmu "Ryś" według scenariusza i w reżyserii Stanisława Tyma. To od wielu lat oczekiwana kontynuacja losów prezesa Ryszarda Ochódzkiego - sławnego Misia z filmów Stanisława Barei.

 • Na planie "Misia 2" czyli "Rysia"

  Trwają zdjęcia do kontynuacji kultowego filmu Stanisława Barei, "Miś" . Powstaje on pod roboczym tytułem "Ryś", a na ekranach naszych kin zobaczymy go w lutym przyszłego roku. Tymczasem w środę, 13 września, dziennikarze mieli okazję podpatrzeć ekipę filmową przy pracy w niezapomnianym KS "Tęcza", gdzie niepodzielnie rządził prezes Ryszard Ochódzki...