• Informacje na temat:

  janusz rusin

Artykuły na temat: janusz rusin
 • Kinga Rusin i Tomasz Lis dzięki córce stali się sobie bliżsi!

  ...studia do USA, musiała pamiętać o tysiącu spraw. O to, by nie zapomniała o niczym, dbała jej matka - Kinga Rusin (44 l.). W przygotowania do przeprowadzki za ocean aktywnie włączył się także Tomasz(...) - mówi znajomy Lisa. Ostatnio nawet nad Tomaszem, mającym pozycję gwiazdora, zbierają się czarne chmury. Nowy prezes TVP Janusz Daszczyński, zarzuca programom informacyjnym "tabloidyzację...

 • Dla kogo Wiktory?

  W niedzielę, 30 października, poznamy laureatów Wiktorów. Nagrody dla osobowości telewizyjnych minionego roku zostaną wręczone już po raz 26. Galę poprowadzi Marcin Prokop, a uroczystość uświetni występ grupy MoCarta.

 • Rusin straciła przyjaciela

  W niedawnej katastrofie polskich awionetek w Hiszpanii zginął biznesmen Janusz Zieniewicz, bliski przyjaciel Kingi Rusin .

 • Cichopek zgarnie Wiktora?

  Ogłoszono już nominacje do Wiktorów. Wręczenie tej prestiżowej nagrody dla osobowości telewizyjnych, odbędzie się 31 maja w auli Politechniki Warszawskiej.

 • Urbańska czy Rusin jurorką "YCD"? (Aktualizacja)

  Anna Mucha nie zasiądzie w fotelu jurora podczas 6. edycji "You can dance - Po prostu tańcz". Zastąpi ją... Natasza Urbańska lub Kinga Rusin.

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Ohme wyprowadziła się od męża

  Małgorzata Ohme , współautorka "Co z tym życiem?", podobnie jak Kinga Rusin, ma za sobą bolesne rozstanie z mężem. - Gdy rodziła się książka, Małgosia też miała kłopoty osobiste - mówi jej znajoma.

 • Górniak, Kazadi czy Okupnik?

  W marcu na antenie TVN, Polsatu i TVP 2 właściciele muzycznych i tanecznych talentów będą walczyć o najwyższą stawkę: wspaniałe kontrakty i wielkie pieniądze. Zapraszamy na przegląd czekających nas zmian.

 • Piotr Kraśko straci pracę w TVP?

  Mazurach.  W jego urządzeniu pomogły m.in. Kinga Rusin i Katarzyna Sokołowska.  Przyjaciółki zorganizowały tzw. baby shower, czyli przyjęcie niespodziankę na cześć nienarodzonego dziecka. Karolina dostała(...) chrzestną dziecka ma zostać właśnie Kinga Rusin.  Z Piotrem znają się od dawna, na początku lat 90. spotkali się w TVP, gdzie chodzili razem na warsztaty dla prezenterów.  W najtrudniejszych momentach...

 • Gala "Wiktorów" dopiero jesienią

  Gala "Wiktory 2010" odbędzie się prawdopodobnie dopiero jesienią tego roku. Podobno organizatorzy wciąż szukają stacji telewizyjnej, która chciałaby przeprowadzić transmisję z tego wydarzenia.