• Informacje na temat:

  janusz wiśniewski u wojewódzkiego

Artykuły na temat: janusz wiśniewski u wojewódzkiego
 • Zaskakujący ranking osobowości

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski i Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Co obejrzymy w TVN wiosną?

  ...- m.in. takimi sprawami zajmą się sędzia Artur Lipiński, adwokat Justyna Koska-Janusz i Piotr Ostsfi. Z kolei Bogdan Rymanowski podąży śladem superszpiega PRL-u, Mariana Zacharskiego, który w latach 70(...) w "Rozmowach w tłoku" pojawią się nowe postacie - wiecznie uśmiechnięta Kasia Cichopek, gustowny Michał Wiśniewski, minister Radek Sikorski, złotousty Stefan Niesiołowski oraz poseł Palikot. Zmieni się...

 • "Tomasz Lis - najcenniejszym człowiekiem mediów"

  ..., sportowiec - 647 tys. 4. Leo Beenhakker, sportowiec - 581tys. 5. Janusz Gajos, aktor - 570 tys. 6. Tomasz Lis, dziennikarz - 560 tys. 7. Kamil Durczok, osobowość - 541 tys. 8. Jerzy Stuhr, aktor - 538(...). Krystyna Janda, aktorka - 416 tys. 25. Michał Wiśniewski, piosenkarz - 415 tys. 26. Tomasz Sekielski, dziennikarz - 406 tys. 27. Alicja Bachleda-Curuś, aktorka - 404 tys. 28. Andrzej Seweryn, aktor - 404

 • Wojewódzki najbardziej irytujący

  Najbardziej kontrowersyjną postacią w Polsce jest Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że nie znosimy nie tylko gwiazd show-biznesu. Na liście najbardziej irytujących osób w Polsce znaleźli się m.in. polityk Janusz Palikot i ojciec Tadeusz Rydzyk.

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Van Damme walczy, Meg Ryan uwodzi

  Jean-Claude Van Damme spróbuje uratować prezydenta, natomiast Meg Ryan zakocha się w fałszerzu dzieł sztuki - to propozycje filmowe na wtorkowy wieczór. Dwie stacje postawiły jednak na seriale.

 • Ekscytuje się na zawołanie

  Jej sposób ekspresji stał się już kultowy. Dzięki grze w spocie reklamowym jest na fali. Mało jednak osób wie, że od wielu lat jest aktorką. Niedługo zobaczymy ją w spektaklu "Old Love" w Teatrze Kamienica, a może także w serialu?

 • Polska ikona stylu

  Od lat w czołówce najlepszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Dojrzała i tajemnicza. Na stałe gości w rankingach najpiękniejszych Polek. Ikona stylu - zachwycająca Magdalena Cielecka - kończy dziś 40 lat.