• Informacje na temat:

  janusza maksymiuka

Artykuły na temat: janusza maksymiuka
 • Ostatnia rumba Lewandowskiej!

  Lewandowska musiała pożegnać się z programem już w pierwszym odcinku. Nie pomogły nawet gorące wyznania zachwalające posła Janusza Maksymiuka (60 l.), z którym łączy ją namiętna przyjaźń. Tym razem rywalizowały ze sobą panie. Gwiazdy tańczyły na przemian rumbę i quickstep. Zdaniem jurorów, najlepiej wypadli Justyna Steczkowska (35 l.) i Stefano Terrazzino. Z kolei widzowie najlepiej ocenili...

 • Ostatni taniec Sandry

  W drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" nikt dobrowolnie nie odszedł, ale emocji ponownie nie brakowało. Widzowie i jurorzy wypędzili z parkietu Sandrę Lewandowską, posłankę Samoobrony!

 • Oficjalna lista uczestników "Tańca z gwiazdami"!

  TVN w końcu ogłosił, kto wystąpi w 6. edycji. Zobaczymy m.in. dwoje kontrowersyjnych polityków. Nie sprawdziły się niestety plotki , iż w programie weźmie udział Renata Lepper, córka lidera Samoobrony.

 • Złoty Fryderyk dla Czesława Niemena

  Już dzisiaj, 1 kwietnia, zostaną wręczone Fryderyki, nagrody polskiego przemysłu muzycznego. Wieczorem dowiemy się komu zostaną przyznane poszczególne wyróżnienia, nieoficjalnie wiadomo, że Złotego Fryderyka za całokształt twórczości otrzyma Czesław Niemen.

 • Bosak pewny wygranej w "Tańcu..."

  Niewątpliwym gwoździem programu wczorajszego "Tańca z gwiazdami" obok Jacka Stachurskiego był Krzysztof Bosak (25 l.) - były lider Młodzieży Wszechpolskiej i poseł LPR.

 • Nagroda Neptuna dla Wajdy i Schloendorffa

  Reżyserzy Andrzej Wajda ( "Panny z Wilka" ) i Volker Schloendorff ( "Dziewiąty dzień" ) oraz kompozytor Jan AP Kaczmarek otrzymali w środę, 5 lipca, z rąk prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Nagrody Neptuna. Wręczenie statuetek odbyło się w Dworze Artusa w ostatnim dniu 11. Festiwalu Gwiazd.

 • Ile kosztują prezenty gwiazd?

  Świąteczne szaleństwo zakupowe nie mogło ominąć naszych celebrities.

 • Wybitni goście na 11. Festiwalu Gwiazd w Gdańsku

  Reżyserzy Peter Greenaway ( "8 i 1/2 Kobiety" ) i Volker Schloendorff ( "Dziewiąty dzień" ) "odcisną" swoje dłonie na Bursztynowej Promenadzie Gwiazd podczas 11. Festiwalu Gwiazd, który rozpocznie się w Gdańsku w sobotę, 1 lipca. Impreza potrwa pięć dni.

 • Samoobrona broni twórców

  Samoobrona chce zakazać przerywania filmów i programów telewizyjnych reklamami. Tłumaczy, że to gest w stronę twórców. Jeszcze w tym miesiącu do Sejmu ma trafić projekt odpowiedniej zmiany przepisów o radio fonii i telewizji - informuje "Życie Warszawy".

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.

Wideo na temat: janusza maksymiuka
 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...