• Informacje na temat:

  japońskiej restauracji

Artykuły na temat: japońskiej restauracji
 • Wreszcie mam restaurację

  W serialu "Linia życia" Małgorzata Potocka czuje się jak ryba w wodzie. Kiedyś sama chciała otworzyć restaurację. Prywatnie co weekend przygotowuje z przyjaciółmi obiad dla kilkunastu biesiadników.

 • Andrea Corr, piękna wokalistka irlandzkiej grupy the Corrs, zauroczyła kolejnego mężczyznę. Tym razem jest nim Gavin Rossdale, wokalista zespołu Bush. Oboje spotkali się w poniedziałek 24 lipca w japońskiej restauracji w Londynie. Gavin ponoć wyznał swoim przyjaciołom, że jest zakochany w ponętnej Irlandce.

 • Koniec romansu Farrella i Bachledy-Curuś?

  ...33-letni Colin Farrell nie zaprosił na przyjęcie urodzinowe swojej przyjaciółki, 25-letniej Alicji Bachledy-Curuś. W japońskiej restauracji Nobu w Londynie pojawił się za to w towarzystwie nowej kobiety.

 • Porno dla miłośników jedzenia

  "Jiro śni o sushi" - fascynujący dokument o 85-letnim Jiro Ono, właścicielu najmniejszej restauracji świata, która otrzymała trzy gwiazdki w prestiżowym rankingu Michelina, trafi 25 maja na ekrany polskich kin.

 • Brygida i Franek jedzą śniadanie w restauracji. Grzyb namawia Rafała, żeby poszukał sobie innej pracy. Karol zabiera Grzybową do Lublina, gdzie można skosztować...

 • Nasze potrawy są niezbyt jadalne

  W serialu "Linia życia" Małgorzata Potocka czuje się jak ryba w wodzie. Kiedyś sama chciała otworzyć restaurację. Prywatnie co weekend przygotowuje z przyjaciółmi obiad dla kilkunastu biesiadników.

 • ...przez ludzi z firmy windykacyjnej. Tymczasem Wojtek zaprasza Ewę na kolację do restauracji. Kobylicka przypuszcza, że partner chce uczcić rocznicę poznania. Na miejscu okazuje się, że kobieta jest(...), a w korytarzu prowadzącym do toalety zauważa ślady krwi. Do restauracji przybywa wezwany Możejko. Gałecka informuje funkcjonariusza, że ona i mąż są dręczeni przez windykatorów z firmy Finalis. Orest zleca...

 • Jubileusz Hanuszkiewicza

  Adam Hanuszkiewicz, aktor i reżyser, dyrektor Teatru Nowego w Warszawie, obchodzi w środę, 16 czerwca, 80. urodziny. Z tej okazji zaprosił 80 gości - aktorów, reżyserów, polityków i prywatnych znajomych. Jak poinformował Teatr Nowy, prywatne przyjęcie w restauracji Artibus organizuje jubilatowi jej właściciel, Jacques Tourel.

 • Bez wyjścia

  ..., że to ludzie z firmy windykacyjnej. Wojtek przed wyjściem do pracy zaprasza Ewę na kolację do restauracji. Kobylińska myśli, że chodzi o uczczenie rocznicy poznania. Kupuje nową sukienkę i wieczorem(...). Policjantka idzie do toalety, w korytarzyku mija rosłą sprzątaczkę. Po chwili wraca i zasłaniając się bólem głowy wychodzi z restauracji. W tym czasie Gałecka zaniepokojona nieobecnością męża, który poszedł...

 • Charytatywny singel Michaela Jacksona w Japonii

  Utwór "What More Can I Give", który Michael Jackson planował wydać jako singel w celu zebrania pieniędzy dla rodzin ofiar zamachów w Waszyngtonie i Nowym Jorku, nigdy nie trafił na sklepowe półki. Jest jednak szansa na to, że plan Króla Popu zostanie zrealizowany. O możliwość wypuszczenia płytki na rynku japońskim ubiega się bowiem tamtejszy oddział koncernu Sony Music.

Wideo na temat: japońskiej restauracji
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Faceci od kuchni

  Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo...

Dyskusje na temat: japońskiej restauracji