• Informacje na temat:

  jarek jakimowicz edyta herbus

Artykuły na temat: jarek jakimowicz edyta herbus
 • Edyta Herbuś i były Gardias: Smutny finał wielkiej miłości

  Jej związki rozpadały się jeden za drugim. Ten z Jarkiem Jakimowiczem, Kubą Wesołowskim, striptizerem Dawidem Ozdobą, Maciejem, organizatorem sztuk walki, Rinke Rooyensem, Tomaszem Barańskim(...). - To miłe, gdy ktoś o nas zabiega i się troszczy, nawet jeśli wiadomo, że to droga donikąd. Jak pokazują karty, Edyta ma świadomość, że Piotr nie jest miłością jej życia. Ale woli być z nim niż sama...

 • Herbuś i Jakimowicz: to był tylko przelotny romans

  Trafił swój na swego - ani Jarkowi (37 l.), ani Edycie (27 l.) nie zależało na poważnym związku. Jakimowicz ma już dwa takie, a Herbuś nie chce marnować na miłość czasu, który może przecież przeznaczyć na lansowanie się na warszawskich imprezach.

 • Jakimowicz poluje na coraz młodsze

  Jarek Jakimowicz (39 l.), człowiek-guma, żyjący naraz z dwiema kobietami, czuje chyba na karku zbliżającą się 40-tkę. Niedawno spotykał się z 27-letnią Edytą Herbuś, teraz uwodzi młodszą od siebie o 20 lat Sashę Strunin.

 • Herbuś ma romans?

  ..."Życie na gorąco" spekuluje", iż Edyta Herbuś (26 l.) i Jarek Jakimowicz (38 l.) zapałali do siebie uczuciem podczas wyjazdu do Spa w Zakopanem. Jeśli tak, tancerka wpadła jak śliwka w kompot.

 • Jakimowicz nie może się rozwieść!

  Jarek Jakimowicz (39 l.) to dziwny człowiek. Kiedyś sprawiał wrażenie inteligentnego, ambitnego aktora, który ma równo pod sufitem. Tymczasem z biegiem lat stało się z nim coś dziwnego. Wystąpił w "Big Brotherze" i udaje romanse z co bardziej żenującymi gwiazdkami (Sasha Strunin, Edyta Herbuś), by skończyć u boku Joli Rutowicz. Kiedyś Jarek miał normalny dom. A nawet dwa. Jest mężem malarki...

 • Herbuś zrażona do mężczyzn

  Edyta Herbuś (27 l.) w wywiadzie dla pisma "Gala" wyznaje, że nie może znaleźć tego jedynego, bo wszyscy faceci, jakich zna, są beznadziejni. Nic dziwnego - po związku ze striptizerem Dawidem Ozdobą można nabawić się urazu na całe życie.

 • Jola Rutowicz boi się o miłość

  - Słyszałam, że to bawidamek... - mówi o swoim ukochanym Jarku Jakimowiczu (39 l.) Jola Rutowicz, zwyciężczyni "Big Brothera" (24 l.). W tabloidach para zajęła miejsce do niedawna ulubionej pary Doda - Radek Majdan.

 • Nietypowy "Big Brother"

  Zwyciężczyni "Big Brothera" wystąpi w nowym show z pogranicza reality i sitcomu.