• Informacje na temat:

  jarek jakimowicz syn

Artykuły na temat: jarek jakimowicz syn
 • Jarek Jakimowicz będzie świętował urodziny z byłą i obecną żoną!

  Jak się okazuje, była i obecna żona Jarosława Jakimowicza (49 l.) żyją ze sobą w całkowitej zgodzie.

 • Szokujące wpisy Jarka Jakimowicza. W sieci pojawiły się screeny

  Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował screeny wpisów Jarka Jakimowicza (49 l.).

 • Jarosław Jakimowicz wyznaje w tabloidzie: Syn żyje dzięki mojej wątrobie!

  Jarosław Jakimowicz (45 l.) wciąż usilnie próbuje o sobie przypomnieć. Tym razem chwaląc się, że oddał swojemu choremu dziecku wątrobę!

 • Oto nowa partnerka Jakimowicza

  Jarek Jakimowicz (41 l.) po rozstaniu z Joanną Sarapatą i Jolą Rutowicz nową miłość znalazł w Holandii. Związek trwa już dwa lata i - jak zaznacza aktor - nie jest jedynie "wakacyjny".

 • Jakimowicz nie może się rozwieść

  Małżeństwo Jarosława Jakimowicza i malarki Joanny Sarapaty od wielu lat istnieje już wyłącznie na papierze. Mimo to aktor wciąż udaje, że jest w szczęśliwym związku.

 • Jakimowicz przypomina, że też jest bohaterem

  Przemek Saleta (40 l.) zyskał rozgłos dzięki swojej nerce - niedawno oddał ją córce Nicole, a sprawa została odpowiednio nagłośniona. Jarosław Jakimowicz chce powtórzyć sukces boksera za pomocą swojej wątroby.

 • Jakimowicz nie może się rozwieść!

  Jarek Jakimowicz (39 l.) to dziwny człowiek. Kiedyś sprawiał wrażenie inteligentnego, ambitnego aktora, który ma równo pod sufitem. Tymczasem z biegiem lat stało się z nim coś dziwnego. Wystąpił(...)" "Gwiazdy". Podobno zagroziła, że jeśli Jarek ją opuści, uniemożliwi mu kontakt z synkiem. Co może trzymać kobietę przy mężczyźnie, który zdradza ją z ucieleśnieniem głupoty?

 • Herbuś ma romans?

  ..."Życie na gorąco" spekuluje", iż Edyta Herbuś (26 l.) i Jarek Jakimowicz (38 l.) zapałali do siebie uczuciem podczas wyjazdu do Spa w Zakopanem. Jeśli tak, tancerka wpadła jak śliwka w kompot.

 • Sarapata atakuje Rosati! "To potwór. Ona chce kasy i oczyszczenia się po Weinsteinie i Żuławskim"

  Jakimowicza. Co ciekawe, rozsyłane przez artystkę wiadomości zamieściła sama Weronika.  Oskarżenia malarki są szokujące!  "Nie możemy pisać na forum co wiemy o Weronice. Wszystko jest przez nią(...) Joanna jak resztę tegoż teamu widziałam pare razy w życiu, na moje zamówienie malowała moj portret w ciąży ( nigdy mimo próśb go nie dostałam) i nigdy NIGDY nie była w moim domu.(...) Razem z synami...

 • Najgłośniejsze rozstania 2008

  ...lodzie" i dojściu do finału w "Jak ONI śpiewają" 18-letnia Ola weszła na salony, gdzie kręci się wielu amatorów dziewczęcych wdzięków. Aktoreczką zainteresował się syn Tomasza Stockingera, a ta(...). Spuścimy taktownie zasłonę milczenia na rzekomy związek Jarka Jakimowicza z Jolą Rutowicz.

Zdjęcia na temat: jarek jakimowicz syn
Wideo na temat: jarek jakimowicz syn
 • Syn Jarka Jakimowicza prześladowany w Polsce! Nazwali go "pedałem"

  Jovan Jakimowicz to owoc miłości aktora Jarosława Jakimowicza i malarki Joanny Sarapaty. Chłopak wiele lat spędził w Barcelonie. Gdy wrócił do Polski, był prześladowany przez rówieśników. "Miałem długie włosy, od razu były wyzwiska: pedał, gej. W ogóle nie rozumiałem tego, w Barcelonie, gdzie mieszkałem 9 lat, to jest kompletnie normalne, że ludzie chodzą w rurkach, kolorowo" - mówi. Studiuje