• Informacje na temat:

  jarek kuźniar

Artykuły na temat: jarek kuźniar
 • Jarek Kuźniar wściekły! Ukradli mu auto!

  Jarosław Kuźniar (39 l.) podzielił się smutną informacją na swoim Twitterze...

 • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

  Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

 • Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN?

  Jarek znalazł nową żyłę złota i postanowił zarabiać jedynie na podróżowaniu? Portal natemat.pl sugeruje, że słowa Kuźniara, które zamieścił ostatnio na Twitterze, mogą właśnie być tego zapowiedzą(...)Dziennikarz od lat prowadzi poranne programy newsowe w TVN 24. Przez ten czas dorobił się także sporego grona tzw. hejterów, którzy atakują go w internecie. Trzeba przyznać, że Jarek parokrotnie sam...

 • Jarosław Kuźniar odchodzi z "X Factor"

  Jak poinformował TVN, Jarosław Kuźniar nie będzie prowadził trzeciej edycji programu "X Factor".

 • Jarosław Kuźniar "jest zafascynowany" Agnieszką Cegielską!

  Tygodnik "Na Żywo" donosi o "niezwykłej więzi" między Jarkiem Kuźniarem (37 l.) a piękną pogodynką. Czy to może zagrozić ich małżeństwom?

 • Trzecia edycja "X Factor": Podgrzewanie atmosfery

  TVN chce zaostrzyć apetyty widzów przed trzecią edycją programu "X Factor". Czy faktycznie jest na co czekać?

 • Jarosław Kuźniar: Jego małżeństwo przeżywa kryzys?

  Jarosław Kuźniar (37 l.) zaskoczył wyznaniem na temat swojego małżeństwa...

 • Cena popularności Kingi Rusin

  Pogróżki dla niej i jej ukochanych córek, fałszywi wielbiciele, ostra krytyka i małe uszczypliwostki... Dlaczego musi to znosić?

 • Jarosław Kuźniar wziął udział w kampanii przeciwko szerzeniu nienawiści w sieci. Dziennikarz padł ofiarą internetowego hejtu wielokrotnie. Spot z udziałem Kuźniara daje do myślenia! Jarek przekonuje w nim, że "hejt w sieci to przemoc słowna, która zostawia trwały ślad"! Myślicie, że tego typu kampanie wpłyną na zmianę zachowania tzw. hejterów?

 • Wytańczyli Kryształową Kulę!

  Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk zostali laureatami 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Para wytańczyła Kryształową Kulę i klucze do srebrnego porsche.

Zdjęcia na temat: jarek kuźniar
Wideo na temat: jarek kuźniar
 • Tak zaczynał Jarek Kuźniar. Jako pisanka!

  Jarek Kuźniar jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych i... najbardziej nielubianych dziennikarzy w kraju. Niewielu jednak pamięta, jak zaczynał. Zobaczcie Kuźniara w roli pisanki w Telewizji Sudeckiej. Rok 1994!

 • Kac Wawa

  "Kac Wawa" to "swojska", czyli polska odmiana przygód uczestników wieczoru kawalerskiego. Andrzej (Borys Szyc), Jarek (Antoni Pawlicki), Karol (Michał Milowicz), Tomek (Michał Żurawski) oraz Jerzy (Mariusz Pujszo) spotykają się w hotelu, gdzie w apartamencie mają grać w brydża. W tym samym czasie panna młoda - przyszła żona Andrzeja - Marta (Sonia Bohosiewicz) wraz z przyjaciółkami będą mile spędzały czas wieczoru panieńskiego z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają na genialny...

 • Jarosław Kuźniar: Każdy dostał 50 złotych za jedne oklaski, ale stać mnie

  Jarosław Kuźniar ma już za sobą debiut w programie "Dzień Dobry TVN". Jak będzie dzielił się obowiązkami z Anną Kalczyńską? - Władzą podzielimy się, jak pani prezydent i pan premier - zdradziła dziennikarka. Jakie rady mieli dla dziennikarza inni prowadzący? - Jarek nie potrzebuje rad, Jarek zawsze wie, co zrobić i powiedzieć - powiedziała dziennikarka Magda Mołek. - Myślę, że Jarek Kuźniar