• Informacje na temat:

  jarek szybko

Artykuły na temat: jarek szybko
 • Jarek Kuźniar wściekły! Ukradli mu auto!

  ...otuchy w tej niewesołej sytuacji.  Mamy nadzieję, że policja szybko znajdzie złodziei i surowo ukarze! Na razie Jarek do pracy będzie musiał dojeżdżać pewnie komunikacją miejską albo taksówkami... ***(...) sytuacji znalazł się Jarek Kuźniar, któremu skradziono samochód spod domu!  "Ten moment. kiedy wychodzisz z domu i w miejscu twojego auta jest pusto. Niech wam stanie na środku drogi. Nie sądziłem...

 • "Wojny powinny toczyć się o kobiety"

  W składzie zespołu Doktor Granat znaleźli się muzycy znani z wielu popularnych formacji, co łatwo poznać przede wszystkim po głosie Jarka Janiszewskiego udzielającego się w Czarno-Czarnych oraz w Bieliźnie. Ze składu tego drugiego zespołu pochodzą także: gitarzysta Jarek Furman, basista Jarek Figura, oraz perkusista Andrzej Jarmakowicz. Ponadto grają: klawiszowiec Piotr Sztajdel, znany

 • ...komentarzy. Oliwka nie spodziewała się jednak, że fotografię postanowi skomentować także jej tata.  Jarek Bieniuk zadał krótkie, żartobliwe, ale i lekko uszczypliwe pytanie: 'Córcia, pszczoła cię ukąsiła w usta?”.  14-latka szybko odpisała ojcu: „Nie, tatusiu, tak jakoś samo wyszło”. Sądzicie, że ma zadatki na gwiazdę?

 • "Motocykliści i transwestyci"

  Co nam dał punk, czy w zespole rockowym możliwa jest demokracja, jakie były korzenie festiwalu Lolapalooza i dlaczego Trent Reznor nie będzie producentem nowej płyty Jane's Addiction - dowiecie się z wywiadu z Perrym Farrellem, wokalistą kultowej amerykańskiej formacji, która wystąpiła w Poznaniu, w ramach Malta Festival. Rozmawiał Jarek Szubrycht.

 • Jarosław Bieniuk wspiera partnerkę. Jest prześladowana

  ...wybrankę, by nie zamieszczała w sieci ich wspólnych fotografii, a ona przyjęła to ze zrozumieniem. Gdy para przestała pokazywać się oficjalnie, szybko wzbudziło to plotki, że doszło do rozstania(...)-biznesu? Niebawem Jarek wystąpi w show "Mali Giganci", a zainteresowanie jego osobą jeszcze wzrośnie...

 • Wyobraziłem sobie, że media przestają interesować się politykami. Całkowicie. Zero mikrofonów, fleszy i obiektywów, żadnych zaproszeń do telewizji i żadnych próśb o komentarz ze strony stacji radio wych.

 • Życie rodziny Ani Przybylskiej powoli wraca do normalności

  Przyjaciele byłego piłkarza znów okazali mu wsparcie. Jarek Bieniuk (35 l.) wkrótce wraca do pracy.

 • Biografia Vadera: Jak Peter podniósł sprzedaż kaset Mazowsza

  Na naszych stronach możecie przeczytać fragment "Wojny totalnej", biografii grupy Vader, legendy polskiej sceny metalowej.

 • Nie jest tajemnicą, że Anna Kalczyńska i Jarek Kuźniar nie pałali do siebie zbyt wielką sympatią. O ich ostrej wymianie zdań na Twitterze pisały wszystkie media. Przed kamerami śniadaniówki(...) nadzieję, że zbyt szybko się nie pokłócą!

 • Vader "Wojna totalna": Banda pijanych golasów na belgijskiej prowincji

  Poniżej możecie przeczytać kolejny fragment "Wojny totalnej", biografii grupy Vader, legendy polskiej sceny metalowej.

Wideo na temat: jarek szybko
 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • Szubienica

  20 lat po tragicznych wydarzeniach podczas szkolnego przedstawienia, grupa uczniów próbuje uczcić pamięć o ofiarach. Jednak szybko okazuje się, że o niektórych sprawach lepiej jest zapomnieć.

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

Dyskusje na temat: jarek szybko
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  niedługo Zbyszek napisze ustawę, która zabierze guzik na pilocie, szybko przegłosujemy a Maliniak podpisze i gotowe

 • Re: Gwiazdy odpoczywają, uwodzą i promują się!

  Uważaj, przyjdzie szybciej niż myslisz. Korzystaj z życia, poki czas, bo różnie bywa że staroscia. Choć ten pan (chyba Jarek Jakimowicz) ze zdjęcia, to po prostu wiek dojrzały ok. 50 a nie stary(...) minął tak szybko, przyszła choroba i na wszystko za późno. Juz nie odwiedzę Dominikany, nie pochodzę na szpilkach i nawet nie przebiegne juz polmaratonu. Pamiętaj żyj na nic nie czekaj nic nie odkładaj

 • Re: On ma to coś

  Jak dobrze że tem mateusz tak szybko wykrywa co tydzień zbrodnie w tym Sandomierzu. Gdyby nie on to już by się powybijali Musi to syn Jarka bo też nie ma PrawaJazdy. No ale umie jezdzić rowerem bo Jarek jeszcze nie umie i to przez Tuska.

 • Re: Maciek wyzna miłość Martynce! Przed kamerą!

  Człowieku mało wiesz to smutne. Ludzie chorzy mają w sobie coś czego ty nigdy nie zrozumiesz, No właśnie. Mają Downa. Prawda jest taka, że jesteście hipokrytami. Mówicie, że to piękne, że Down jest zakochany i powinniśmy pielęgnować to uczucie, a jak wasze dziecko zostałoby "obdarowane" miłością dziecka upośledzonego, ciekawe jak szybko zgodzilibyście się na ślub. Dla mnie miłość