• Informacje na temat:

  jarocka

Artykuły na temat: jarocka
 • Irena Jarocka: Mąż piosenkarki założył fundację

  Taka miłość nie zdarza się - tak można powiedzieć o uczuciach, które łączyły Irenę Jarocką z Michałem Sobolewskim. Mimo że oboje byli w związkach małżeńskich, zaczęli się spotykać. Uczucie okazało się silniejsze, niż wszelkie przeszkody. Niech trwa pamięć o niej Irena Jarocka urodziła Michałowi Sobolewskiemu córkę Monikę. A gdy dostał intratną propozycję pracy na jednej z amerykańskich uczelni...

 • Show-biznes kiedyś a dziś: "Teraz to jest wyścig szczurów"

  Na koncercie "Oda do wiosny" poświęconym twórczości Ireny Jarockiej pojawiło się wiele gwiazd, wśród których nie zabrakło wielkich nazwisk dawnej estrady. Jak wspominają dawne lata na scenie i czym dzisiejszy show-biznes różni od tego sprzed lat?

 • Jarocka przed śmiercią wyjawiła sekrety rodziny Kukulskich!

  Irena Jarocka (+66 l.) była bliską przyjaciółką domu słynnego kompozytora Jarosława Kukulskiego (+66 l.). Gwiazda była świadkiem wielu często nieprzyjemnych sytuacji, o których pisała mężowi w niepublikowanych dotychczas listach...

 • L.U.C. ("REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie"): Nowy album 10 listopada

  L.U.C powraca autorskim i bardzo osobistym albumem "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie", który ukaże się 10 listopada.

 • Irena Jarocka: Tajemnice z listów do męża

  Na początku 1968 roku 22-letnia Irena Jarocka jedzie w pierwszą w życiu zagraniczną trasę koncertową po ZSRR. Jedzie w doborowym towarzystwie: z zespołem Polanie, Daną Lerską, Reginą Pisarek(...) i braćmi. "Pozdrawiam, całuję" - kończy. Przed wyjazdem do Paryża Irena Jarocka rozstała się z Zacharewiczem. Nie dał za wygraną: po pewnym czasie przyjechał do niej i miłość odżyła. Do Polski wrócili...

 • Video z kontraktem

  "Wszystko jedno" to singel grupy Video zapowiadający nowy album.

 • Irena Jarocka: Już pięć lat, jak jej nie ma

  Promienny uśmiech, pogoda ducha i wielka zachłanność na życie. Te cechy wyróżniały Irenę Jarocką (†66) i sprawiały, że ludzie chcieli przebywać w jej otoczeniu. Na krótko przed 5. rocznicą śmierci (21.01.2012 r.), w księgarniach ukaże się książka „Wymyśliłam cię. Irena Jarocka we wspomnieniach” Marioli Pryzwan. Jej premiera odbyła się 23 listopada.

 • Video "Wszystko jedno": Dym z papierosów, rozbite szkło i piękne kobiety

  Dowodzona przez wokalistę Wojtka Łuszczykiewicza grupa Video zaprezentowała teledysk do utworu "Wszystko jedno".

 • Jest decyzja w sprawie lasu im. Ireny Jarockiej. Mąż gwiazdy wściekły!

  Irena Jarocka (†66) przez sporą część życia mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Jej mąż walczy jednak o to, by to w Polsce ją uhonorować. Niestety, na razie walkę przegrywa.

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

Zdjęcia na temat: jarocka
Wideo na temat: jarocka
Dyskusje na temat: jarocka
 • Re: "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  Santor, Kunicka, Jarocka, czy Połomski, to byli prawdziwi aktorzy, a nie jakieś Englerówny, Kożuchowskie, czy Karolaki.

 • Re: "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  Santor,Kunicka ,Jarocka czy Polomski .. to akurat piosenkarze ...zagladnij do encyklopedi . no chyba ,ze to mial byc nieudany zart.! Englerowna wystepuje w Barwach szczescia ...ale napewno nie jest jeszcze aktorka w polskim jezyku.Korzuchowska I Karolak sa profesjonalnymi aktorami.

 • Re: „Cisza nad rozlewiskiem": "Jesteśmy zmuszeni do szukania pomocy poza granicami kraju"

  Bardzo to przykre, ale jak umierała Gabi Kownacka i Irena Jarocka, to koledzy aktorzy grali spektakle by im pomóc i sami zbierali pieniądze. Może tak zrobić rodzina p. Braunek.

 • Re: Kto się boi jej wspomnień?

  tez pamietam te czasy,jestesmy w jednym wieku,jako piosenkarka byla bardziej znana,niz aktorka,mylono ja z Jarocka,jednak przyznam ze byla wielka gwiazda,jak na tamte czasy,to fakt znikla nagle,i tez nagle dziwnie przestano o niej mowic i pisac,jakby nie istniala,podobnie jak z Kalina Jedrusik,ktora podpadla gomolkowej,wiec jakas przyczyna byla ,napewno,nie z wlasnej woli tego pragnela Izabela