• Informacje na temat:

  jarosiński marek

Artykuły na temat: jarosiński marek
 • Tata Moniki Jarosińskiej (40 l.) powoli wychodzi na prostą. Mężczyzna startował nawet w wyborach samorządowych.

 • Tramwaj zwany De Mono

  Na Walentynki zespół De Mono przygotował dla swoich fanów nie lada atrakcje. Po Warszawie krążył specjalny tramwaj De Mono przeznaczony tylko dla zakochanych. A w środku - szalona impreza pod wodzą Marka Rusinka, który na ten jeden dzień zmienił się w kanara. Zamiast biletów sprawdzał temperaturę uczuć.

 • Bezdomny ojciec prosi Jarosińską o wybaczenie

  Borykający się z alkoholizmem bezdomny ojciec Moniki Jarosińskiej skontaktował się z córką po dwóch i pół roku milczenia, prosząc o wybaczenie.

 • Why Not?: Japoński czas

  Z Japonii właśnie powrócił zespół Why Not?, znany z przebojów "I Still Love You" i "On A Christmas Day" . W Tokio muzycy nakręcili teledysk do najnowszego singla "Time" zapowiadającego debiutancki album o takim tytule.

 • Ślub Jarosińskiej w niedzielę!

  ...jestem w ciąży, ale mam nadzieję, że wkrótce będę" - dodaje. Na jej ślubie na pewno nie zabraknie ojca, Marka Jarosińskiego, którego niedawno cudem wyciągnęła ze szponów alkoholizmu i bezdomności...

 • Rozchwytywany mąż Górniak

  O współpracę z Dariuszem Krupą zabiega mnóstwo wykonawców - donosi bulwarowa prasa. Nowym podopiecznym właśnie została grupa Feel.

 • "Bodo": Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski dostali nagrodę za... miłość!

  ...i Marek Kalita, Agnieszka i Piotr Głowaccy oraz m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Daria Widawska i Michał Jarosiński, Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin...

 • Why Not?: Sukcesy w Indiach

  Grupa Why Not?, znana z przebojów "I Still Love You" i "On A Christmas Day" , właśnie wróciła z trasy promocyjnej po Indiach. Już za kilka miesięcy zespół dowodzony przez szkockiego wokalistę Briana Allana powróci tam by promować swój debiutancki album.

 • Obrotna Małgorzata Rozenek na ślub w tropikach zbiera pieniądze od znajomych!

  ...pojawili się: aktor Marek Włodarczyk z tajemniczą brunetką, Mariusz Czerkawski z żoną Emilią i Monika Jarosińska z Robertem Korzeniewskim. Małgorzata Rozenek ubrana była tak, jak lubi jej ukochany, w wysokie...

 • Melo.pl na święta

  Kolędy i utwory świąteczne mogą być znakomitym prezentem pod choinkę. W naszym sklepie Melo.pl możecie kupić bożonarodzeniowe piosenki w wykonaniu m.in. Krzysztofa Kiljańskiego, Kayah, Ryszarda Rynkowskiego, Hanny Banaszak czy grupy Indigo. Wielkim przebojem jest także ostatnio "Ten czas" duetu Verba .

Wideo na temat: jarosiński marek
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.